D. Trumpas planuoja savo socialinį tinklą

Iš „Twitter“ platformos išguitas buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas, anot jo patikėtinio Jasono Millerio, planuoja savo socialinį tinklą. Į socialinę žiniasklaidą buvęs prezidentas tikisi grįžti „galbūt po 2-3 mėnesių“, sekmadienį stočiai „Fox News“ sakė J. Milleris, kuris buvo D. Trumpo patarėjas rinkimų kampanijos klausimais.

„Ši nauja platforma bus didelė“, - aiškino J. Milleris. Esą spėjama, kad D. Trumpą naujajame jo kanale vėl seks dešimtys milijonų žmonių.

Detalių J. Milleris neatskleidė. Tačiau jis sakė, kad D. Trumpas savo namuose Floridoje su įvairiomis komandomis intensyviai tarėsi dėl savo planų.

D. Trumpą tviteryje sekė daugiau kaip 88 mln. žmonių. Įmonė sausį paskelbė, kad dėl „rizikos, kad bus toliau kurstomas smurtas“, uždaro D. Trumpo paskyrą. Prieš tai D. Trumpo šalininkai šturmavo Kapitolijų Vašingtone, taip protestuodami prieš respublikono pralaimėtų rinkimų rezultatus. Per riaušes neišvengta aukų. D. Trumpas buvo kaltinamas pakurstęs minią.

D. Trumpas draudimą jam naudotis tviteriu pavadino įmonės ir demokratų bei „radikalių kairiųjų“ sąmokslu. Tikslas esą yra jį užčiaupti. Savo kaltinimų D. Trumpas nepagrindė.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder