Karališkosios šeimos ekspertė: princo Harry ir M. Markle santuoka ilgai nesitęs (1)

Karališkosios šeimos ekspertė Lady Colin Campbell teigė, kad princo Harry ir Meghan Markle santuoka „ilgai nesitęs“, skelbia Page Six. L. C. Campbell rašo knygas apie karališkąją šeimą. Anksčiau moteris išleido knygas apie Dianą, o praėjusiais metais buvo išleista knyga „Meghan ir Harry: tikra istorija“. 

"Meghan ir Harry santykiai ilgai nesitęs. Atsijungusi nuo realybės ji ją pametė. Ji putoja iš burnos, kai minimas mano vardas. Bet ji nieko negali padaryti, nes nepadariau jokių teisinių klaidų. Turiu viską, ką sakiau apie ją - jos kilmę, kaip ji apie jį sužinojo. 

Archyvų nuotr.

Princo Harry ir Meghan Markle interviu su Oprah Winfrey © Stop kadras

Po interviu su Oprah jos vardas buvo kartojamas visame pasaulyje. Ši moteris pareiškė netiesą. Ji negalėjo užčiaupti burnos. Žinodama, kad kai kurių teiginių negalima pritaikyti realybėje, Harry su ja sutiko. Nemalonu, jis žinojo, kad tai ne tiesa. Jie nebuvo susituokę trys dienos prieš oficialią ceremoniją. Yra skirtumas tarp fakto ir fantazijos", - sakė L. C. Campbell.

"Kad ir kaip nemalonu, monarchija sprendžia situacijas. Jie lauks, kol situacija aprims. Kol kas orumas ir mandagumas valdo situaciją.

Ji pasirinko Ameriką ir turi du vaikus. Ji turi jį.

Harry sudėtinga ištrūkti. Jis įstrigęs.

Jeigu Harry grįžtų, Londonas jį sutiktų mandagiai ir su pagarba", - pridūrė karališkosios šeimos ekspertė.

Mes visi turime skirtingas istorijas gyvenime. jie buvo pakilę ir nusileidę, bet aš buvau labiau nuniokotas, kai mano sužadėtinis, su kuriuo draugavome 7 metus, pasakė, kad turėtume nutraukti mūsų santykius, aš savo gyvenime nepatyriau tokio skausmo, kokį jaučiau tą dieną. Aš paklausiau, ką aš padariau ne taip, bet jis pasakė, kad yra pavargęs. Po 3 mėnesių išsiskyrimo susidūriau su panele, kuri kalbėjo apie dr. Ajayi burtų ratuką, liudijančią daugelį žmonių, kurie padėjo savo namuose atkurti taiką ir meilę, liudijimą, t. Aš tikrai myliu savo vyrą ir noriu, kad jis grįžtų į mano gyvenimą, todėl kreipiuosi į daktarą Ajayi ir paaiškinau sau, po tam tikrų konsultacijų man buvo pasakyta, kokia yra problema ir ką daryti, kad atkurčiau savo santykius. Aš viską paprašiau iš manęs ir po užkeikimas įvyko, mano sužadėtinis susisiekė su manimi ir mes dabar esame laimingi. Jei jums reikia „geniune spell“ rato pagalbos, galite pasikliauti daktaru Ajayi, tikiu, kad vėl turėsite priežastį šypsotis. Susisiekite su „Viber / Whatsapp“: +2347084887094
Katie Roth, 2021-04-21 15:27
Sidebar placeholder