Pasipelnyti iš vogtų loterijos bilietų nebepavyks – pristatomas unikalus sprendimas

Loterijos bilietų platinimo tinklą aptarnaujanti įmonė „Perlas Network“ įgyvendina unikalų technologinį sprendimą – momentinės loterijos apskaitos sistemą integruoja į parduotuvių kasų sistemą.

Ši inovacija leidžia momentinės loterijos bilietą aktyvuoti ir parduoti naudojant tik parduotuvės kasą. O tai, pasak „Perlas Network“ ir sprendimą jau pritaikiusio prekybos tinklo atstovų, užtikrina didesnį saugumą, palengvina pardavėjų darbą bei suteikia daugiau patogumo žaidėjams.

Nelieka tikslo vogti bilietus

Pirmoji šį unikalų sprendimą išbandė UAB „Eiginta“, kuriai priklauso parduotuvių tinklas „Šilas“. Beveik trijose dešimtyse „Šilo“ parduotuvių momentinės loterijos apskaitos sistemos integracija į kasas užbaigta vos prieš kelis mėnesius, tačiau, pasak prekybos tinklo komercijos skyriaus vadovės Aušros Skirgailienės, teigiami pokyčiai jau aiškiai matomi.

„Niekam ne paslaptis, kad momentinės loterijos bilietai yra dažnas vagių taikinys, tačiau, įgyvendinus šią integraciją, ilgapirščių pas mus jau ženkliai sumažėjo. Tiesiog nebeliko tikslo vogti, nes, jei už bilietą nesumokama kasoje, jis negalioja. O negaliojančio bilieto laimėjimai neišmokami, – sako A. Skirgailienė. – Taip pat tai reiškia, jog pardavėjos gali lengviau atsikvėpti, nes joms nebereikia bilietų stovelio saugoti kaip savo akies. Galiausiai, kai bilieto aktyvavimo ir pardavimo procesas vyksta ta pačia kasa, sutaupoma laiko, o aptarnaujant klientus tai visada svarbu.“

Savo ruožtu „Perlas Network“ prekybos direktorius Tadas Malinauskas dėkoja įmonei „Eiginta“ už pasitikėjimą ir atvirumą naujovėms.

„Jokio žingsnio į priekį mes negalime žengti be partnerių palaikymo. Suprantama, kad, kai ateini siūlydamas laiko, finansų ir pastangų reikalausiantį patobulinimą, ne kiekvienas ryžtasi jo imtis. Tačiau „Eiginta“ nesudvejojo, bendradarbiavimas vyko labai sklandžiai ir dabar turime abi puses džiuginantį rezultatą. Mūsų žiniomis, mes pirmi Europoje įgyvendinome tokį technologinį sprendimą“, – sako T. Malinauskas.

Patogiau ir žaidėjams

Tiesa, inovacija loterijos bilietų pardavimo procese turės teigiamos įtakos ne tik prekybininkams, bet ir pirkėjams. Pasak T. Malinausko, atsižvelgiant į tai, jog integracija užtikrina didesnį saugumą, atsiranda galimybė padidinti bilietų prieinamumą.

„Kurį laiką „Šilo“ parduotuvių stoveliuose dėl saugumo būdavo tik bilietų pavyzdžiai. Tai atimdavo iš žaidėjų dalį dalyvavimo loterijoje malonumo – galimybę rinktis tarp bilietų ir savo rankomis atrasti sėkmę. Po integracijos bilietų keisti pavyzdžiais nebeprireiks. Be to, atsiranda laisvė stovelius statyti ne tik prie kasos, bet ir įvairiose netipinėse, tačiau pirkėjams patogiose vietose“, – detalizuoja T. Malinauskas.

Artimiausiu metu momentinių loterijų apskaitos sistemos integracija planuojama ir kituose prekybos tinkluose – ir net į savitarnos kasas.

„Šių kasų vis daugėja, tad jau prieš kelerius metus žaidėjams pasiūlėme galimybę jose savarankiškai atsispausdinti tiražinių loterijų, tokių kaip „Teleloto“, „Vikinglotto“, „Eurojackpot“, bilietus. Tačiau momentinės loterijos gerbėjams dėl vagysčių rizikos savitarnose galime pasiūlyti tik kelis skirtingus nutrinamus bilietus. Atlikę integraciją momentinės loterijos asortimentą savitarnos kasose galėsime stipriai praplėsti“, – tikina „Perlas Network“ prekybos direktorius.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder