Paviešintos Lietuvos karių Kabulo oro uoste nuotraukos (2)

Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Valdemaras Rupšys paviešino Lietuvos specialiųjų pajėgų karių Kabulo oro uoste nuotraukas.

"Šiuo metu Lietuvos kariai Kabule vykdo užduotį, siekdami padėti evakuotis Afganistano piliečiams, kurie misijų metu padėjo mums.

Situacija sudėtingėja, gausu nežinomųjų, įtampa auga, bet padarysime, kas mūsų galioje ir dar daugiau.

Galiu pasakyti tik viena - kad ir kokie būtų rezultatai - mūsų kariai šaunuoliai!", - savo "Facebook" paskyroje prie nuotraukų prirašė Kariuomenės vadas bei pažymėjo Lietuvos specialiųjų operacijų pajėgų „Aitvaras” puslapį. 

Archyvų nuotr.

Lietuvos kariai Kabulo oro uoste. Facebook

Penktadienį krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas pranešė, kad po keturių dienų intensyvių pokalbių ir susitikimų su partneriais penktadienį patvirtinta afganistaniečių evakuacijos operacija.

Jos vykdymui į Kabulą išsiunčiama Lietuvos karių komanda. 

Ministras tuomet pridūrė, kad, norint nepakenkti pačiai operacijai, viešai nuo platesnių komentarų bus susilaikoma bent iki tol, kol bus matomi vykdomos operacijos rezultatai.

Pirmoji šešių asmenų afganistaniečių šeima į Lietuvą atvyko penktadienį, tai yra Europos Sąjungos atstovybės Kabule vairuotoju dirbęs afganistanietis ir jo šeimos nariai.

Archyvų nuotr.

Lietuvos kariai Kabulo oro uoste. Facebook

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder