Petras Gražulis dėl Aušros Maldeikienės vykdyto niekinimo, žeminimo ir patyčių kreipėsį į prokuratūrą (4)

P. Gražulis dėl A. Maldeikienės vykdyto niekinimo, žeminimo ir patyčių iš bažnyčios ir "Didžiojo šeimos gynimo maršo" dalyvių kreipėsį į generalinę prokuratūrą

Trečiadienį Tautos ir teisingumo sąjungos (centristų, tautininkų) pirmininkas, Seimo narys P. Gražulis kreipėsi į generalinę prokuratūrą prašydamas iškelti baudžiamąją bylą Europos parlamento narei A. Maldeikienei už jos socialinio tinklo facebook paskyroje paskleistą neapykantą, patyčias ir niekinimą.

P. Gražulis pareiškime prokuratūrai nurodo, kad A. Maldeikienė savo facebook paskyroje tyčiojosi, niekino ir žemino bažnyčią, kunigus, "Didžiojo šeimos gynimo maršo" dalyvius dėl jų tikėjimo, įsitikinimų ir pažiūrų.

Baudžiamojo kodekso 170 straipsnis numato, kad “tas, kas viešai tyčiojosi, niekino, skatino neapykantą ar kurstė diskriminuoti žmonių grupę ar jai priklausantį asmenį dėl amžiaus, lyties, seksualinės orientacijos, neįgalumo, rasės, tautybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų ar pažiūrų, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.“

A. Maldeikienės viešai išsakyti teiginiai dėl kurių P. Gražulis kreipėsi į prokuratūrą:

„visai šitai dvasiškai mirusių korumpuotų vagių, gašlių maršo vyrukų ir senstelėjusių ponečkų šutvę.“

„Visi tie tradicinių šeimų gynėjai man (...) atgrasūs ir savo dvejetukininkų knygos nemačiusių mentalitetu, savo aistra pinigams, vogimui, melui, korupcijai, be kurios jie savo gyvenimo nemato.

„Tie tradicinių šeimų gynėjai (įskaitant juos remiančius kardinolus, vyskupus, kunigus ir zakristijonus) yra primityvūs ir gašlūs — visa ta jų tradicija tėra labai mažo protelio žmogaus mėgavimasis bent svajonėse apie seksą.

„Užuojauta. Kai užaugi tarp alkoholikų, nematei knygų ir mokykloje net prieveiksmio be klaidos parašyti neišmokai, tai taip ir gaunasi.“

Dėl šių A. Maldeikienės teiginių ir viešai paskleistos neapykantos, patyčių ir niekinimo  P. Gražulis šiandien kreipėsi į generalinę prokuratūrą prašydamas iškelti jai baudžiamąją bylą.

P. Gražulio prašymas:

LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMO NARYS

PETRAS  GRAŽULIS

Kodas 188605295     Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius     Tel. (8~5) 239 66 38     El.p. pegraz@lrs.lt

_________________________________________________________________________________________________________

Lietuvos Respublikos generalinei prokurorei Nidai Grunskienei

2021 06 16 Nr. 2021-0616

 

DĖL AUŠROS MALDEIKIENĖS GALIMAI ĮVYKDYTO NUSIKALTIMO, KAI JI TYČIOJOSI, NIEKINO, SKATINO NEAPYKANTĄ IR KURSTĖ DISKRIMINUOTI ŽMONIŲ GRUPĘ DĖL PAŽIŪRŲ IR TIKĖJIMO

 

Aušra Maldeikienė viešai teigia, kad:

Asmenys organizavę šeimų maršą,

asmenys pagal savo įsitikinimus ir pažiūras vertinantys ir ginantys tradicinę šeimą,

asmenys, priklausantys atskiros religinės grupės nariams:

„(…) visą visai šitai dvasiškai mirusių korumpuotų vagių, gašlių maršo vyrukų ir senstelėjusių ponečkų šutvę.“

„Visi tie tradicinių šeimų gynėjai man (...) atgrasūs ir savo dvejetukininkų knygos nemačiusių mentalitetu, savo aistra pinigams, vogimui, melui, korupcijai, be kurios jie savo gyvenimo nemato.

„Tie tradicinių šeimų gynėjai (įskaitant juos remiančius kardinolus, vyskupus, kunigus ir zakrastijonus) yra primityvūs ir gašlūs — visa ta jų tradicija tėra labai mažo protelio žmogaus mėgavimasis bent svajonėse apie seksą.

„Užuojauta. Kai užaugi tarp alkoholikų, nematei knygų ir mokykloje net prieveiksmio be klaidos parašyti neišmokai, tai taip ir gaunasi.“

https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/sunui-tylint-apie-aplinkybes-maldeikiene-isklojo-viska-ir-dar-daugiau.d?id=87442833 ir https://www.facebook.com/maldeikiene/posts/565197151553079

Taigi šiais viešais pareiškimais Aušra Maldeikienė viešai tyčiojosi, niekino, skatino neapykantą ar kurstė diskriminuoti žmonių grupę ar jai priklausantį asmenį dėl kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų ar pažiūrų.

Yra akivaizdu, kad Šeimų gynimo maršo organizatoriai, kaip ir kiti Lietuvos Respublikos piliečiai turi konstitucinę teisę į nuomonės/įsitikinimų reiškimą ir teisę rinktis į taikius susirinkimus.

Šeimų gynimo maršo metu, Lietuvos respublikos piliečiai reiškė savo politinius ir asmeninius įsitikinimus, reikalavo, jog Konstitucijoje nustatyta šeimos samprata būtų gerbiama ir ginama.

Sociologiniai tyrimai rodo, kad pagal savo įsitikinimus tradicinę šeimą vertybe laiko virš 80 procentų Lietuvos piliečių.

Yra akivaizdu, kad katalikų bažnyčios nariai (įskaitant kardinolus, vyskupus, kunigus ir zakrastijonus) dėl savo tikėjimo, vidinių įsitikinimų tradicinę šeimą laiko vertybe ir turi vidinę pareigą ją ginti.

Pastebėtina taip pat, jog tradicinės šeimos vertybė daugeliui yra pamatinė vertybė, esanti jų vidinių nuoseklių įsitikinimų emociniame centre.

Baudžiamojo kodekso 170 straipsnis. Kurstymas prieš bet kokios tautos, rasės, etninę, religinę ar kitokią žmonių grupę.

(...) 2. Tas, kas viešai tyčiojosi, niekino, skatino neapykantą ar kurstė diskriminuoti žmonių grupę ar jai priklausantį asmenį dėl amžiaus, lyties, seksualinės orientacijos, neįgalumo, rasės, tautybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų ar pažiūrų,

baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Todėl prašome pradėti tyrimą dėl Aušros Maldeikienės  galimai įvykdyto nusikaltimo pagal BK 170 straipsnį.

Seimo narys                                                   Petras Gražulis

Nežinau kaip Jums, bet man susidarė įspūdis, kad maldeikienės žodžiai būtent skirti yra Jums, bent jau pagal Jūsų komentarų tekstą. Tad pirmyn toliau ginti šią ponia, kurį velniai žino ką daro šiame gyvenime su savo sūneliu išrinktu per klaidą į seimą. Manau mamytė pasirūpino.
to Adolf ir Maria, 2021-06-17 08:55
Kas ta bjauruli subjaurojo vaikysteje, kad liko visam gyvenimui kazkoks neivardintas sindromas. Na, cia jau mokslininkai tureti nustatyti. Gaila zmogaus, o juk is vaizdo kaip ir simpatiskas diedas
Maria, 2021-06-17 08:44
Kas ta bjauruli subjaurojo vaikysteje, kad liko visam gyvenimui kazkoks neivardintas sindromas. Na, cia jau mokslininkai tureti nustatyti. Gaila zmogaus, o juk is vaizdo kaip ir simpatiskas diedas
Maria, 2021-06-17 08:44
Sidebar placeholder