Pranas Žeimys jau nebedirba Palangos mero Šarūno Vaitkaus patarėju – išėjo tyliai

(1)

Buvęs kurorto meras ir buvęs Seimo narys, ilgametis TS-LKD narys Pranas Žeimys jau nebedirba Palangos mero Šarūno Vaitkaus patarėju. Nei meras, nei pats patarėjas iškart nepranešė apie išėjimo priežastis. Tai paliko erdvę įvairioms spėlionėms.

„Žmogus išėjo labai garbingai, savo noru, jam padėkojau. Man sakė, kad jau nori pailsėti. Puikiai suprantu jį: darbo tempai čia dideli. Jokių susipykimų ar kitų dalykų tikrai nebuvo,“ – „Palangos tiltui“ sakė meras Š. Vaitkus.

TS-LKD Palangos skyriaus veteranas, miesto Tarybos narys Dainius Želvys trečiadienį „Palangos tiltui“ sakė, kad Žeimys jau „ne pirmą kartą buvo parašęs“ prašymą jį atleisti iš mero patarėjo pareigų.

„Matyt, įvairios aplinkybės susidėjo. Tik jis pats galėtų jas tinkamai pakomentuoti,“ – sakė D. Želvys. „Nemanau, kad koks nors obeliskas galėjo būti pagrindinis dalykas“

D. Želvys sakė, kad Žeimys tikrai ir dabar „be darbo nesėdi – turi kuo užsiimti“, bet nedetalizavo : „Tikrai nedirba jokio politinio darbo.“

„Namelių atostogautojams jis tikrai nenuomoja – Pranas yra vienas iš sąžiningiausių mano kada nors sutiktų žmonių,“ – sakė D. Želvys.

Palangiškis Seimo narys Mindaugas Skritulskas vakar sakė „Palangos tiltui“, kad Pranas Žeimys jo padėjėjų komandoje nedirba.

„Žinau, kad jau mero komandoje nedirba. Kodėl – nežinau. Jis man buvo anksčiau minėjęs, kad kai sulauks pensijos, nedirbs,“ – sakė M. Skritulskas.

Jis sakė, kad su Pranu Žeimiu paskutinį kartą kalbėjosi maždaug prieš „gerą savaitę“.

„Apie bendrus dalykus. Nebuvo kalbos apie jo dabartinę veiklą,“ – sakė Seimo narys.

 P. Žeimys vakar neatsakė į „Palangos tilto“ skambučius.

Pagal išsilavinimą P. Žeimys – skrydžių valdymo inžinierius.

1997–2000 metais, 2001–2006 metais jis buvo Palangos savivaldybės meras. 2008–2016 metais – Seimo narys. Nuo 1993-iųjų – Tėvynės Sąjungos – LKD narys.

palangostiltas.lt

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder