Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
pelė
pelė,

na dar sakė ,kad gali sutrikti e.sveikata...,na ji jau senai sutrikus.bet va tenka įsitikinti, kad juo daugiau šitų informacinių technologijų, tuo daugiau sukčiavimų,apgavysčių,.ankščiau bijojome eilinių kišenvagių,dabar turim bijoti visokių valdiškų įstaigų,kurių vyriausybė prikūrė tam ,kad kuo daugiau išmelžtų iš eilinių piliečių.ir šitas registrų centras visus mokėjimus vykdė per,,paysera,, įdomu???

Kokia Valstybe
Kokia Valstybe,

Tokie ir garantai.Nera nei vienas Lietuvos pilietis apsaugotas nuo visokiausiu nuotykiu, kuriu pasekmes isryskes laikui begant.Tiek prikurtu visokiausiu valdisku kontoru , bet nei viena ju nedirba , imituoja darba , o tuo paciu neatsako uz padarytas apsaugos sistemos klaidas ir ta info nutekinima . Zmogus turintis nuosavybe gali likti be jos . Su suklastotais dokumentais si nuosavybe gali buti ir parduota seimininkui nezinant.Baisu kas darosi toj saraskino Lietuvelej ….

Remyga
Remyga,

Kai nėra smegenų, jų nepaimsi ir neužvaldysi. Vargas

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.