SEB grupės paslaugų centrui Vilniuje ir Rygoje vadovaus Rasa Lapinskaitė

Rasa Lapinskaitė paskirta naująja SEB grupės paslaugų centrų Vilniuje ir Rygoje vadove. Naujas pareigas ji pradės eiti nuo spalio 3 dienos, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Skelbiama, kad Rasa savo karjerą SEB pradėjo 2014 metais ir šiuo metu vadovauja Finansinės veiklos plėtros departamentui. Prieš prisijungdama prie SEB, Rasa užėmė vadovaujamas pareigas „Circle K“, „Eli Lilly“ bendrovėse.

Ji yra įgijusi Verslo informacinių technologijų magistro laipsnį Vilniaus universitete ir Verslo administravimo magistro laipsnį Baltic Management institute. Rasa taip pat turi Lean Six Sigma juodąjį diržą, pabrėžiantį jos verslo procesų tobulinimo ir pokyčių valdymo įgūdžius.

Rūta Jasiulionienė, dabartinė SEB grupės paslaugų grupės vadovė, po ilgos ir sėkmingos karjeros SEB nusprendė ieškoti naujų iššūkių už banko ribų.

SEB grupės paslaugų centruose Rygoje ir Vilniuje dirba daugiau nei 2700 darbuotojų, iš jų apie 1100 darbuotojų Rygoje ir 1600 Vilniuje. Paslaugų centrai teikia platų verslo paslaugų spektrą SEB grupės įmonėms Skandinavijoje, Baltijos šalyse, Europoje, Azijoje ir Šiaurės Amerikoje, pažymima pranešime.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder