Sentencijos, kurias išgirdo ir įsiminė "Vakarų ekspresas"

Klaipėdos miesto meras Vytautas GRUBLIAUSKAS: „Galimybių pasas turėtų atverti labai daug galimybių, tačiau svarbiausia yra ne vien tik džiaugsmas tiems, kam galimybės bus atvertos, bet ir atsakomybė tiems, kurie tų galimybių atvėrimą turės užtikrinti.”

Saulius BUDINAS, miesto Tarybos narys, apie mokesčių didinimą: „Dar iki pandemijos nuolat sukome galvas, kaip gaivinti senamiestį, kaip padėti jame veikiantiems verslininkams, o dabar, regis, smogiame jiems peiliu į nugarą.”

Klaipėdos universitetinės ligoninės gydytoja dermatovenerologė Jolanta ČESIENĖ: „Esame labai pasiilgę saulės, ilgai buvome uždaryti namuose, norisi į lauką, į paplūdimį, todėl ir pametame galvas, pamirštame, kad reikia naudoti apsauginį kremą.”

Prof. Jonas GENYS, Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus direktorius: „Tai yra emocinis aspektas. Kai žvelgiame į vietą, kur stovėjo biržos pastatas, jaučiame, kad jo trūksta. Jeigu vėl norime patirti tą emocinį miesto džiaugsmą, turime pažvelgti kompleksiškai, pasverti, kiek galime ir kiek negalime atstatyti.”

Kretingos rajono meras Antanas KALNIUS: „Tai, kad merai net negali formuoti savo komandos, yra pažeidžiamos teisės.”

Miesto Tarybos narys Arvydas VAITKUS, paklaustas, kuo miesto Tarybos nariai realiai galėtų padėti Kalnupės g. gyventojams: "Tie, kurie yra opozicijoje, gali tik pareikšti pastabas. Kol neturi visų vadelių rankose, praktiškai nieko negali padaryti, išskyrus replikas".

Viktoras GERULAITIS: "Bet, Bilotaite, neužmiršk, kad jeigu atsisėdai į ministrės kėdę, kad proto įgijai. Protą reikėjo prieš tai įgyti. O paskui sėsti į ministro kėdę".

Sąjūdžio iniciatyvinės grupės narys Arvydas JUOZAITIS: "Signatarai dabar tiek sureikšminti ir susireikšminę, kad darosi net juokinga".

Signataras Audrius BUTKEVIČIUS: "Iš aš nuoširdžiai tikiu, kad netoli tas laikas, kai Lietuvoje mes pakeisime Švabo marionetes, vykdančias pasaulinio "elito" užsakymus, ir įsijungsime į senų istorinių mūsų sąjungininkų gretas."

Klaipėdos irklavimo centro direktorius Liudvikas MILEŠKA apie irklavimo varžybas Karaliaus Vilhelmo kanale: „Mūsų žiniomis, prieškariu vykdavo turistiniai žygiai tarp Klaipėdos ir Kenigsbergo, buvo rengiamos irklavimo varžybos. Mes bandome tai atgaivinti.”
 

Sidebar placeholder