Skiepijo prie Dituvos turgaus

Trečiadienį prie Dituvos turgaus be išankstinės registracijos buvo galima pasiskiepyti „Janssen“ vakcina nuo COVID-19.

Pirma „Janssen“ vakcinos siunta (4 800 dozių) Lietuvą pasiekė balandžio 13 dieną. Žmonės labai noriai rinkosi skiepytis Zapyškio miestelyje, Lentvaryje. Dauguma džiaugėsi dėl to, kad šia vakcina pasiskiepyti užtenka tik vieno karto.

Dituvoje žmonės skiepytis rinkosi ne taip gausiai. Iš ryto norinčių pasiskiepyti buvo apie šimtą žmonių. Nacionalinio kraujo centro (NKC) direktorius Daumantas Gutauskas numatė, kad per visą dieną turėtų atvykti apie 250 žmonių. Taip pat direktorius džiaugėsi, kad sulaukė daug senjorų, nes ankstesnėse vakcinacijos vietose skiepytis atvykdavo daugiau jaunesni žmonės. „Šio turo tikslas yra atvežti vakciną ten, kur gyvena senjorai. Tokiu būdu jiems gauti skiepą yra daug patogiau“, - kalbėjo D. Gutauskas.

Vietinė gyventoja Neringa labai džiaugėsi, kad vakcinacija vyko Dituvoje, nes į kitas vietoves jai nuvykti yra sudėtinga. Taip pat ji buvo patenkinta, kad prieš skiepą buvo galima pasikonsultuoti su gydytoju. Todėl ji jautėsi saugiau.

Pašnekovė Ugnė šią vakciną rinkosi dėl galimybės skiepytis vieną kartą ir dėl to, kad gyvena visai netoli. Taip pat jai labai patiko vakcinacijos vieta.

Iš Telšių į Dituvą atvykęs Andrius su nekantrumu laukia galimybių paso. Todėl išgirdęs per radiją apie „Janssen“ vakciną Klaipėdos rajone, jis net nedvejodamas atvyko pasiskiepyti. Dar vienas pašnekovas Karolis teigė, kad jis labai daug keliauja ir jam būtinas galimybių pasas. Todėl vyras džiaugėsi, kad šios vakcinos skiepo užtenka tik vienos dozės.

NKC direktorius D. Gutauskas buvo patenkintas, kad „Janssen“ vakcinacijos turas vyksta sklandžiai, o tikimybė, kad žmogus po skiepo nualps, yra tik 1 iš 100. „Jeigu žmogus nualptų, mes esame pasiruošę visas gaivinimo priemones“, - tikino pašnekovas.

Informacija. Vakcinacija „Janssen“ skiepu birželio 25 dieną, nuo 11 val. iki 16 val., vyks Klaipėdos mieste, prie „Akropolio“ (centrinis įėjimas). Išankstinės registracijos nereikia.

Sidebar placeholder