Žydrūnas Savickas paaiškino, ką veikė sausio 13-osios proteste prie Seimo (16)

Galiūnas, stipriausias pasaulio žmogus Žydrūnas Savickas laidoje „Alfa taškas“ kalbėjo apie Sausio 13-osios protestą.

Ž. Savickas teigė, kad „žmonės, buvę mitinge, bandė su valdžia kalbėtis jau daugelį kartų“, tačiau valdžios atstovai jų mitinguose nepasirodydavo.

„Žmonėms neliko nieko kito kaip susitikti sausio 13-tą dieną. Manau, kad visi pripažįstame, kad ta diena nėra tinkamiausia susitikti su valdžia akis į akį, bet daugumai žmonių tai buvo bene vienintelis šansas“, –kalbėjo jis.

Galiūnas tikino, kad pats mitinguose dalyvavo tik du kartus, tačiau žiniasklaida netinkamai parodo asmenis, kurie juose lankosi: „Nuėjau pats pažiūrėti kaip yra iš tiesų ir sutikau žmones, kurie sausio 13 dieną stovėjo prie parlamento, prie televizijos bokšto ir gynė tuos žmones, kurie buvo apsitvėrę nuo liaudies.“

Ž. Savickas tikino, kad mitinguotojai pagerbė aukų atminimą per tylos minutę, tačiau švilpė tik dviems valdžios atstovams. Visgi jis pripažino, kad kalbant Lietuvos Katalikų Bažnyčios kronikų atstovei minia ne visada susiorientavo, kas kalba ir pasigirsdavo švilpimas.

Sportininkas kritikavo, kad „negalima tų žmonių vadinti antivalstybininkais, jedinstvininkais ir visokiomis kitokiomis etiketėmis“.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder