Jūros šventės dalyviai naudojasi galimybe pasiskiepyti (3)

Penktadienį, pirmąją Jūros šventės dieną, galimybe pasiskiepyti mobiliuose vakcinavimo punktuose per keturias valandas pasinaudojo daugiau nei 300 žmonių. Nemažai šventės dalyvių nusprendė skiepytis ir šeštadienį.

Atgimimo aikštėje įsikūrusiame mobiliame vakcinavimo punkte norinčiųjų skiepytis šeštadienį buvo tiek, kad specialistės vos spėjo suktis. Nuo 12 val. pradėjusi dirbti vakcinavimo komanda džiaugėsi, kad žmonės kantriai laukė netrumpoje eilėje. Eilės nebeliko apie 14 valandą, tačiau būreliais žmonės skiepytis eina nuolat.

Viena moteris, pasiskiepijusi pati, po kurio laiko atvedė ir savo kolegę - patogu, kai skiepijama pačioje šventėje.

Per kiek daugiau nei dvi valandas Atgimimo aikštėje pasiskiepijo apie 160 žmonių. Dauguma rinkosi vienos dozės “Janssen” vakciną. Norintiesiems “Pfizer” ir “AstraZeneca” gamintojų vakcinų reikėjo luktelėti, kad būtų pakankamas skaičius norinčiųjų skiepytis - 6 žmonės, nes buteliuke yra toks vakcinos dozių skaičius. 

“Daugiausia girdime, kad skiepijasi planuojantys kur nors keliauti ir tie, kuriems reikia dėl darbo, nes jie nebenori testuotis. Visi žmonės nusiteikę geranoriškai. Ateina jaunesni ir vidutinio amžiaus žmonės”, - “Vakarų ekspresui” sakė Atgimimo aikštėje procesą prižiūrėjusi Klaipėdos miesto poliklinikos vakcinacijos koordinatorė Jadvyga Kateivienė.

Mobiliosios Klaipėdos vakcinavimo komandos dirba Atgimimo aikštėje bei prie posūkio į automobilių stovėjimo aikštelę šalia Kruizinių laivų terminalo, prie skulptūros „Keturi vėjai“. Vakcinavimo vietos paženklintos ir informaciniais stendais.

Sekmadienį vakcinavimo komandos dirbs nuo 10 val. iki 14 val. arba tol, kol baigsis vakcinos.

Norint pasiskiepyti užtenka turėti asmens dokumentą.

Nesu nei vakseris, nei antivakseris. Mano nuomone, kurią formuoja ne feisbukų "profesūra" ar Seimo "virusologai", bet savo srities profesionalai, skiepai turi būti atliekami laiku, o ne per pandemija, kai virusas gastroliuoja šen ten. Niekada nesiskiepijau nuo sezoninių gripų, nors snarglį kartais tekdavo paleisti (darbas toks, ciongų pasitaiko). Tėvai ir Dievas apdovanojo mane neblogu imunitetu, bet saugausi nuo 2019 kovo mėnesio kaukėmis ir spiritu. Simptomų niekada nejaučiau. Tai kodėl turėčiau dalyvauti toje valdančiųjų dirbtinai sukeltame psichotiniame šokyje, kuris kasdien labiau panašėja į nusikalstamą veiką? Kadaise panašiu būdu ir į privačius pensijų fondus mus, kaip avinus suginė "valstybės vardu". Po šiai dienai bando iškrapštyti iš ten. Gana jau. Ir dar: medį pažinsi iš vaisių. Turime Gabrielių su Afrikos valkatomis ir arabų teroristais, turime premjerę su šėtono gestais per rinkimus, turime daug bėdos dėl savo patiklumo ir atminties stygiaus. Gana jau.
E., 2021-07-25 16:39
tai kokie 600zm pasiskiepijo! nu stipru
vau , 2021-07-25 14:09
Nesupratau! Kaip jūs čia skiepyjatės, jei meras neleido neskiepytiems eiti į šventę?
?, 2021-07-25 10:38
Sidebar placeholder