1 dalykas, kurį tenisininkė Williams sako sau, kai susiduria su iššūkiais

Konfrontacija su priešininkais, išbandymai ir išbandymai buvo nuolatinė Venus Williams gyvenimo teniso aikštelėje ir už jos ribų. 

Tai nebuvo lengva: 30 metų profesionali teniso karjera ir 2011 m. diagnozuota autoimuninė liga reiškia, kad ji patyrė nemažai pakilimų ir nuosmukių. Tai, kaip jai pavyko, žaidėjai, bandantys patekti į kitą etapą 2024 m. „US Open“, kuris prasidės rugpjūčio 26 d., gali dabar susimąstyti.

Williams šiaurinė žvaigždė užtikrina, kad jai patinka tai, ką daro, net ir sunkiausiais laikais. Jos teigimu, procesas dažnai yra pats atlygis. Tačiau kovos akimirką ši perspektyva ne visai atliepia. Štai kur atsiranda pokalbis su savimi.

„Aš turiu išgyventi šią akimirką“, - sako Williams. „Nusprendžiu negalvoti, kaip tai ištversiu, bet tiesiog žinau, kad tai padarysiu.

Kitaip tariant, ji primena sau, kad ji išeis į kitą pusę bet kokio iššūkio, kurį turės įveikti. Tai iš tikrųjų yra psichinė strategija, žinoma kaip „mąstymas be nesėkmių“. Williams ne visada žino, kaip ji pateks iš taško A į tašką B, bet ji žino, kad tai padarys.

„Man tai tiesiog reiškia tikėjimą savimi, kad tai įveiksi arba įveiksi, arba ką tik nori padaryti“, – sako Williamsas. „Jūs esate įtrauktas į nerimą, kaip tai padarysite, nesvarbu. Jūs ten pateksite."

Net jei kelionė nėra tiesia linija ir joje yra aplinkkelių ar sustojimų, galiausiai pasieksite tikslą.

„Gali tekti žengti žingsnį pakeliui arba važiuoti mažiau nuvažiuotu keliu, arba šiek tiek nepavykti ir bandyti dar kartą. Tačiau žinant, kad ten pateksite, tai yra geriausias būdas“, – sako Williamsas.

Tiesą sakant, rungtynės, kuriose ji atsidūrė tokioje situacijoje, jai buvo pačios įsimintiniausios ir naudingiausios – pergalė nėra savaime suprantama, o žvalgymasis, kaip pasiekti nuo pradžios iki pabaigos, iš tikrųjų padarė kelionę mielesnę.

„Jūs gyvenate dėl to“, - sako Williamsas. „[Aš] turiu tokį požiūrį, kad man tai patinka, tai yra tai, ko aš noriu. Smagu turėti šį iššūkį. Mes neprašome mažiau iššūkių, mes prašome daugiau įgūdžių.

Siekdama įgyti daugiau įgūdžių, Williams išleidžia knygą „Stenkitės: 8 žingsniai, kaip atrasti savo nuostabųjį aš“, kuri bus išleista rugsėjo 10 d., kurioje pateikiama jos motyvacijos sistema.

 Ji turi aštuonis principus, kuriuos ji asmeniškai naudoja siekdama gyventi protiškai ir fiziškai sveiką gyvenimą. Ir principai ne visada reiškia tai, ką manote. Pavyzdžiui, „pusiausvyra“ nereiškia, kad visi jūsų būties aspektai visą laiką turi būti harmonijoje.

„Mano balansas laikui bėgant keičiasi“, - sako Williamsas. „Tai yra atpažinimas, kur tu esi ir kas tuo metu tinka tavo gyvenime.

Vieną savaitę pusiausvyra gali reikšti lygias dalis poilsiui ir treniruotėms, bendravimui ir prastovoms. Kitomis savaitėmis tai gali reikšti dienas, kurios yra susijusios su postūmiu ar poilsiu. Galite siekti pusiausvyros, žvelgdami ne tik į tai, kaip praeina jūsų diena ar savaitė. Be to, jūs galite duoti sau leidimą ir malonę, kai gyvenimas atrodo šiek tiek keistas, jei jis tarnauja tam, ko siekiate.

„Kartais dalis linksmybių yra šiek tiek išbalansuoti“, – sako Williamsas. „Įdomu, kai tave seka daug žmonių. Iš to jūs gaunate energijos“.

Šaltinis: www.wellandgood.com

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder