10 „geros“ žmonos savybių: pasitikrinkite, ar jūs jas turite

(1)

Pažangiai mąstančios šiuolaikinės moterys, vos tik išgirdusios apie geros žmonos idėją, gali pasišiaušti. Visgi manyti, kad „gera žmona“ turėtų atitikti pasenusį nepriekaištingos moters stereotipą, būtų klaidinga.

 

Taip pat reikia suprasti, kad gera žmona nėra vienintelis santuokos sėkmės garantas. Ar susiklostys vedybinis gyvenimas, priklauso nuo galybės aplinkybių, tačiau svarbiausias iš veiksnių – atkaklios abiejų (!) sutuoktinių pastangos.

Daugelis moterų dažnai susimąsto apie geriausias geros žmonos savybes ir painioja jas su paklusnumu ar paklusnumu. Tačiau gera žmona neprivalo aukoti savo laimės ar pritarti kiekvienam vyro reikalavimui.

Moteris gali būti gera žmona, kai papildo vyro asmenybę ir palaiko jį jo siekiuose. Jei norite būti gera žmona, pradėkite nuo meilės savo vyrui rodymo.

Bendravimas yra geriausias raktas į bet kokių santykių stiprinimą. Rodykite pagarbą, būkite sąžiningi ir linksminkitės kartu. Santuoka gali būti sėkminga tik tada, jei abu partneriai supranta savo pareigas ir elgiasi iš meilės, rūpesčio ir dėkingumo.

Toliau – keletas portale momjunction.com paminėtų charakterio savybių, kurias patartina ugdyti vien todėl, kad taptumėte puikia savo vyro partnere – juk būtent partnerės vaidmuo neatskiriamas nuo geros žmonos idėjos.

Parodykite, kad jį mylite

Tikrai nereikia kiekvieną dieną giedoti savo išrinktajam ditirambų. Pakaks vos vieno kito švelnaus gesto, pavyzdžiui, apkabinimo ar bučinio į skruostą. Kartkartėmis galite pradžiuginti vyrą jo dievinamais pusryčiais arba pasiūlyti drauge pasižiūrėti filmą, kuris jam patinka.

Sakyti vyrui, kad jį mylite, žinoma, galite, bet tarti šiuos žodžius derėtų ne atsainiai, o tik tada, kai jie atplūsta iš širdies.

Bendraukite

Kad vyktų atviras bendravimas, reikia išmokti pasakyti vyrui, ką manote ir jaučiate, taip pat nurodyti, ko tikitės iš jo. Privalote kalbėtis – sakyti, klausti, diskutuoti.

Nepasiduokite tylėjimo strategijai: taip tik pabloginsite situaciją. Nemanykite, kad vyras turi atspėti jūsų norus. Bus daug geriau, jei pati juos atskleisite. Visgi pirmiausia reikia susivokti savyje ir tik tada nuoširdžiai viską išsakyti.

Suteikite palaikymą

Turite patikėti: vyras nori, kad jį palaikytumėte tiek profesinėje, tiek pomėgių, tiek bet kurioje kitoje jam aktualioje srityje. Palaikymas turėtų reikštis ne tiktai kaip pagalba ar paguoda, kurios prireikia atsidūrus bėdoje.

Palaikymas – tai taip pat ir gyrimas už pasiekimus, įveiktas kliūtis, nugalėtas baimes, iniciatyvą imtis kažko naujo.

Tapkite geriausia jo drauge

Būti vienas kitam draugu – esminė darnios santuokos sąlyga. Be to, ar gali būti kas geriau, negu mylėti geriausią savo draugą? Tokia meilė neretai apibūdinama kaip tikriausia, giliausia, stipriausia. Pasistenkite, kad jus ir vyrą sietų ne tik aistra, bet ir sveiki bičiuliški santykiai. Jeigu pavyks, vedybinis gyvenimas iš karto pasikeis į gera.

Gerbkite vyro asmenybę

Abipusė pagarba – dar vienas sėkmingos santuokos garantas. Vyras – tai individas su savais trūkumais ir savomis silpnybėmis. Turite visada tai prisiminti ir gerbti jį kaip asmenybę.

Abipusė pagarba reiškiasi per tai, kaip vienas su kitu kalbatės ir elgiatės.

Menkinti, žeminti ir užsipuldinėti – ydinga taktika: taip elgtis nevalia nei būnant dviese, nei, juolab, prie žmonių. Taigi, galvokite, ką sakote, ir sverkite tariamus žodžius.

Pasidomėkite jo pomėgiais

Tikrai nebūtina entuziastingai domėtis viskuo, kas patinka jūsų vyrui. Pakaks, jeigu neprieštarausite jo norui užsiimti mėgstama veikla ir kartkartėmis pasmalsausite, kuo jis užsiima.

Pasiteiraukite apie žaidimą, knygą arba veiklą, kuri jį sudomino. Atlikite „namų darbus“ – šiek tiek pasidomėkite jį dominančiais dalykais – juk jie tikrai galėtų tapti temomis pašnekesiams.

Jei jūsų pomėgiai susivienodintų, atsivertų puikios galimybės turiningai kalbėtis ir drauge užsiimti ta pačia veikla.

Gerbkite jo poreikį į privačią erdvę

„Asmeninė erdvė“ – ne visiems suprantama sąvoka, tačiau turėti tokią erdvę yra kiekvieno teisė. Susituokę vyrai – jokia išimtis: jie taip pat gali jausti būtinybę bent kuriam laikui pasitraukti į „vienišiaus urvą“.

Turite gerbti šį vyro poreikį ir kartais netrukdyti jam užsiimti tuo, kas domina vien jį. Jei imsite pernelyg riboti sutuoktinio laisves, jis gali pasijusti tarsi smaugiamas, o santykiams tai ne į gera.

Išklausykite

Išklausymas yra esminis visaverčio bendravimo komponentas. Gebėjimas išklausyti kartais net svarbesnis už drąsą išsikalbėti. Turėtumėte sąmoningai stengtis ne tik girdėti vyro žodžius, bet ir įsiklausyti į jų prasmę.

Per pokalbius turite skirti vyrui visą savo dėmesį, todėl padėkite į šalį telefoną, išjunkite televizorių, pritildykite muziką – pašalinkite visus įmanomus trukdžius. Atminkite, kad dėmesingas klausymas – vienas iš būdų pademonstruoti kitam žmogui pagarbą.

Įsiklausymas nėra tapatus besąlygiškam sutikimui su tuo, kas sakoma, bet norint konstruktyviai paprieštarauti, būtina dar atidžiau klausyti ir kuo labiau įsigilinti į nepriimtiną poziciją.

Žavėkitės ir girkite

Vyrai taip pat pasiilgsta meilės, dėkingumo žodžių. Nepatingėkite pagirti savo sutuoktinio už tai, kaip puikiai jis atlieka savo pareigas – rūpinasi jumis, vaikais ir namais.

Suprasdamas, kad juo žavitės, vyras pajus impulsą dar labiau pasistengti. Žinoma, perdėtos liaupsės neprivalomos: nuoširdus „ačiū“ kartais padaro stebuklus.

Būkite kūrybinga lovoje

Yra dalykas, dėl kurio nerimauja visi vyrai. Tai klausimas, ar jie pakankamai geri meilužiai. Tikrai turėtumėte pasistengti, kad jūsų vyro nekankintų tokio tipo būgštavimai.

Vyrams svarbu girdėti, kad lovoje jie neprilygstami, todėl nesidrovėkite šito kartoti – tai ypač didina vyrų pasitikėjimą seksualinėmis savo galiomis.

Verta žinoti ir tai, kad daugelis vyrų nedrįsta prabilti apie glamones, be kurių neapsieina karščiausios jų fantazijos. Kadangi taip yra, reikėtų pasistengti prisibelsti į savo vyro intymumo zoną.

Žinoma, turite ir pati atverti savąją.

Pasistenkite būti kūrybinga, atsikratykite drovumo pančių – su kuo, jei ne su savo vyru, galite ryžtis eksperimentuoti, išmėginti ką nors naujo, nesvarbu, kas tai būtų, – poza ar seksualinis žaisliukas.

Vis dėlto elkitės apdairiai: pajutusi, kad vyras kuo nors abejoja, turėtumėte sureaguoti supratingai.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder