16-asis Vilties bėgimas - solidarumo su onkologiniais ligoniais šventė

(2)

2023 m. gegužės 21 d. Klaipėdos mieste vyks 16-asis kasmetinis „Vilties bėgimo" renginys – solidarumo dovana klaipėdiečiams ir visai Lietuvai. Pagrindinis renginio tikslas solidarizuotis su sergančiais onkologinėmis ligomis ir jų artimaisiais.

Šie metai ypatingi, nes Vilties bėgimo metu bus pagerbti Ukrainos kariai, dalyvaujant Ukrainos kariui Oleksander Tereščenko, bėgime dalyvaus portugalų kariuomenės rotacinių pajėgų kariai, bėgikams apdovanojimus teiks premjerė Ingrida Šimonytė, gros Karinių jūrų pajėgų orkestras. 

Renginio metu premjerė I. Šimonytė apdovanos ilgamečius Vilties bėgimo savanorius,o  Klaipėdos miesto meras Arvydas Vaitkus įteiks padėkas didžiausioms įstaigoms ir bendruomenėms, kurios sutelkia šimtais savo narių dalyvauti kasmetiniame bėgime.

Klaipėdos miesto meras įsteigė Mero taurę estafetinio bėgimo, skirto Klaipėdos krašto prijungimo šimtmečiui, 1 vietai.

Vilties bėgimas – pirmasis Lietuvoje solidarumo bėgimas ir vienas didžiausių renginių Vakarų Lietuvoje, kuriame dalyvauja apie 10 tūkst. žmonių ir apie 250 savanorių.

Renginį organizuoja Klaipėdos Šv. Pranciškaus Asyžiečio vienuolynas, Klaipėdos miesto savivaldybė ir VšĮ Šv. Pranciškaus vilties miestas, kurio misija – padėti sumažinti žmonių, patenkančių į pažeidžiamas socialines grupes, t. y. onkologinių ligonių ir jų artimųjų, vyresnio amžiaus žmonių, neįgaliųjų, vaikų, įskaitant elgesio sutrikimus turinčius vaikus ir kitų socialinę atskirtį, sugrąžinti juos į aktyvų gyvenimą, paskatinti Lietuvos socialinę ir ekonominę plėtrą įtraukiant visuomenę į bendras veiklas skatinant solidarumą ir savanorystę.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder