Audrius Petrošius: "Naujausias mano gurmaniškas atradimas - svirpliai"

Audrius Petrošius: neatmetame galimybės antrajame ture pritraukti kairiųjų balsų (7)

Konservatorių kandidatas į Klaipėdos miesto merus Audrius Petrošius sako, kad antrajame ture už jį balsuoti gali ne tik dešinieji, bet ir priešingos krypties politinių jėgų rėmėjai.

 

Kandidato teigimu, sekmadienį už jį gali balsuoti ir tie, kurie pirmajame ture savo balsus atidavė „valstiečių“ deleguotai Ligitai Girskienei ar partijai „Laisvė ir teisingumas“ atstovaujančiam Remigijui Žemaitaičiui.

„Be jokios abejonės, L. Girskienės ir R. Žemaitaičio rinkėjai lygiai taip pat gali atiduoti balsą už mane šį vakarą, bet tikrai, žinoma, pirmiausia tikimės dešiniųjų balsų, bent jau didžiosios dalies. Neatmetame galimybės pritraukti ir kairiųjų balsų, ką indikuoja ir patys rinkėjai – tikrai tenka bendrauti su žmonėmis ir tie patys žmonės, kurie balsavo už R. Žemaitaitį, tikrai noriai renkasi antruoju pasirinkimu mane“, – žurnalistams sakė sekmadienį uostamiesčio Muzikos centro apylinkėje balsavęs A. Petrošius.

„Dėl to bus tik dar įdomiau laukti šio vakaro rezultatų“, – pridūrė jis.  

Pirmajame Klaipėdos mero rinkimų ture A. Petrošius surinko 20,43 proc. balsų ir tik nežymiai aplenkė šių rinkimų staigmena tapusį R. Žemaitaitį, šis sulaukė 20,02 proc. rinkėjų palaikymo. L. Girskienė su 10,93 proc. balsų liko ketvirta.

A. Petrošius sakė, kad antrajame ture tikisi geriausio rezultato. 

„Tikimės paties geriausio. Bent jau su komanda atidavėme visą širdį, kad tas rezultatas būtų palankus mums, o ar klaipėdiečiai įsileido į savo širdį, bus galima pamatyti jau šįvakar“, – teigė jis.

Antrajame ture su juo varžosi politinio komiteto „Ištikimi Klaipėdai“ lyderis Arvydas Vaitkus, prieš dvi savaites surinkęs 23,56 proc. balsų.

Savivaldybių tarybų rinkimuose Klaipėdoje daugiausia – aštuonis – mandatų gavo A. Vaitkaus komitetas „Ištikimi Klaipėdai“, po septynis mandatus turės partija „Laisvė ir teisingumas“ bei konservatoriai. Po tris mandatus pasidalino Liberalų sąjūdis, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga bei Lietuvos socialdemokratų partija.

Klaipėdos savivaldybės taryba turi 31 narį.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder