„Auksinio proto“ nelaimėjusio Sauliaus Zalio sirgalių surinkta suma perkopė pagrindinį laidos prizą

Kas žiūrėjot „Auksinio proto“ superfinalą - turėjot likti patenkinti. Puikus įtemptas žaidimas ir tikrai pagrindinio prizo vertas nugalėtojas.

Tačiau vakar nutiko gan unikalus dalykas ir atsirado dar viena intriga. Du kartus iš eilės "Auksinio proto" superfinale dalyvavo muziejininkas iš Trakų Saulius Zalys, abu kartus liko per plauką nuo pagrindinio prizo, bet kuklus, apsiskaitęs ir visada geros nuotaikos žaidėjas tapo daugelio "Auksinio proto" žiūrovų favoritu.

Dar daugiau - populiaraus Discord pletkų serverio damos ir vyrukai prisiekinėjo esantys Sauliaus fanai ir labai daug kalbėjo, kad tikrai mesis paguodos prizui jų mėgstamiausiam žaidėjui.

Bet kalbėti internete yra lengva. Ir vakar aš mečiau iššūkį lietuviškam Discordui - jeigu jau tokie esat Sauliaus gerbėjai, tai surinkit jam paguodos piniginį prizą ir aš pasirūpinsiu, kad jis saugiai pasiektų Saulių.

Ir Discordas atsiliepė su visa savo galia ir gerumo banga. Per vieną dieną Contribee platformoje jau surinkta daugiau kaip 3200 eurų! Ir Discorde jau prasidėjo kalbos - o jei pavyks surinkti tokio pat dydžio sumą kaip pagrindinis Auksinio proto prizas?

Gal ir jums patiko kaip žaidė muziejininkas Saulius, tai galite prisidėti prie Discord iniciatyvos čia: https://contribee.com/prizas-sauliukui

Visi nuopelnai ir komplimentai keliauja Discord pletkų bendruomenei, o mums su Arūnu, kaip žaidimo kūrėjams, tai yra nuostabiai graži nuostabaus sezono pabaigos istorija.

Atnaujinta: prizui jau surinkta 5000 eurų.

Atnaujinta 18:40: prizui jau surinkta 8000 eurų ir artėjama prie pagrindinio prizo sumos dydžio

Atnaujinta 19:15 - 9000 eurų.

Atnaujinta 19:45 - viršyta 10 000 eurų, 10k po GPM mokesčių už dovaną yra 11 765 eurai.

Atnaujinta 21:10 - OFICIALU, "Auksinio proto" gerbėjų prizas Sauliui po mokesčių ką tik viršijo pagrindinį laidos prizą ir jau yra daugiau kaip 10 000 eurų

Sidebar placeholder