Britų pora skrido į Barseloną, o atskrido į... Kauną

(1)

Dėl neįtikėtinos „Ryanair“ klaidos oro uoste viena britų pora, ketinusi nuskristi į Barseloną, atsidūrė už tūkstančių mylių nuo jos esančiame... Kaune.

Daugumai žmonių atsidurti ne tame lėktuve tėra televizijos laidų ir romantiškų filmų epizodas. Deja, Andrew ir Vicoriai Gore'ams šis košmaras pasirodė esąs labai realus po to, kai jie išskrido į šeimyninę kelionę į Ispaniją, tačiau galiausiai nusileido visai kitoje Europos pusėje, skelbia britų spauda.

Pora iš Mountain Asho Pietų Velse priklausė 12 žmonių grupei, vykusiai į Ispanijos Costa Bravos kurortą, kur Andrew 47-ojo gimtadienio proga buvo surengta šventė. Andrew, Victoria ir dar 10 žmonių planavo išskristi iš Bristolio oro uosto ir savaitę Ispanijoje mėgautis saule prie Viduržemio jūros.

Į gegužės 25 d. 8.15 val. vykusį skrydį pora atvyko anksčiau, nes jie abu užsisakė specialios pagalbos paslaugą, nes Andrew yra su amputuota galūne, o Victoria serga autizmu. Kadangi sutuoktiniams buvo suteikta speciali pagalba, jie buvo įlaipinti atskirai nuo kitų šeimos narių.

Pastebėjusi, kad skrydžio metu nemato kitų savo giminaičių Victoria paklausė įgulos narių, ar jos artimieji įlipo į lėktuvą, ir ji buvo patikinta, kad jie visi skrenda tuo pačiu reisu. Tačiau nusileidus „Ryanair“ lėktuvui paaiškėjo, kad jie yra Kaune, o ne Barselonoje.

Pora ne kartą naudojosi specialiosios pagalbos paslaugomis skrisdama iš Bristolio oro uosto ir iš pradžių nesuprato, kad įvyko kas nors neįprasto.

„Esame daug kartų išskridę ir visada naudojomės specialia pagalba, todėl mums tai nebuvo naujiena“, – britų spaudai sakė moteris.

Toliau ji pridūrė, kad jų įlaipinimo kortelės buvo tikrinamos daugybę kartų, tiek prieš įlipant į lėktuvą, tiek po to. Moteris taip pat pasakojo paprašiusi įgulos persodinti ją šalia vyro, nes ji bijo skristi. „Paklausiau skrydžių palydovės, ar galėtume sėdėti kartu, nes aš bijau skristi. Ji dar kartą patikrino mūsų įlaipinimo kortelę ir pasodino mus į antrą eilę“, – sakė ji.

Tada pora pasimėgavo keliais gėrimais, o paskui užmigo.

Galiausiai nusileidus Kaune britų pora pranešė įgulai apie klaidą ir buvo su „Uber“ nuvežta į Rygą, iš kur išskrido į Barseloną.

Tiesa, jų bėdos nesibaigė. Kitą dieną pora atvyko į viešbutį Costa Bravoje ir tik tada jiems buvo pranešta, kad jų bagažas buvo pašalintas iš jų pirminio lėktuvo, kuris išskrido iš Bristolio į Ispanijos miestą. Vėliau bagažas buvo išskraidintas ir atkeliavo po dviejų dienų.

„Esu girdėjęs, kad lagaminai nukeliauja ne ten, kur reikia, bet ne žmonės. Šiais laikais yra tiek daug patikrinimų. Kaip tai galėjo nutikti?“ – stebėjosi Andrew.

„Atvykę į Kauno oro uostą šie keleiviai pranešė įgulai, kad jie skrido ne tuo reisu, ir „Ryanair“ nedelsdama pasirūpino, kad abu keleiviai būtų perkelti į kitą laisvą skrydį į Barseloną, kuris turėjo išskristi iš Rygos oro uosto kitą rytą, – sakė „Ryanair“ atstovas. – Kadangi šie keleiviai neįskrido į Barseloną, jų bagažas buvo išimtas iš orlaivio laikantis standartinių saugos procedūrų.

Supratus, kad šie keleiviai buvo nukreipti netinkamu maršrutu ir buvo perskraidinti į Barseloną, jų bagažas buvo skubiai nugabentas į Barseloną. Nuoširdžiai atsiprašome šių keleivių už nepatogumus, patirtus dėl klaidos, ir patikinome, kad Bristolio oro uostas jiems išmokės visas kompensacijas“

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder