Dviračių takas iš Smiltynės į Juodkrantę: jau klojamas asfaltas

(2)

 Aktyvų poilsį mėgstantys poilsiautojai laukia nesulaukia, kada atsivers dviračių takas į Juodkrantę. Neringos valdžia ir Automobilių kelių direkcija ramina – vos po mėnesio bus galima išbandyti naująjį taką.

Dviračių takas Klaipėda-Nida

Šiuo metu dviračių takas Smiltynė-Juodkrantė asfaltuojamas. Kaip patikino Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovai, naujasis takas keliautojams atsivers liepą. Kiek anksčiau buvo įvardyta data – liepos 20-oji.

Tačiau, kaip teigė Neringos meras Darius Jasaitis, panašu, kad takas atsivers anksčiau. „Liepos 15-oji – tokią datą man įvardijo. Bet gali būti ir greičiau. Manau jau 13-ą“, – teigė D.Jasaitis.

Šiuo metu dviračių eismas į Juodkrantę draudžiamas. Kurį laiką leista dviratininkams važiuoti krašto keliu Smiltynė-Juodkrantė, tačiau netrukus įsitikinta, kad tai pavojinga tiek patiems dviratininkams, tiek važiuojantiems automobiliais.

Neringos policijos komisariatas per mėnesį, kol galioja draudimas, nustatė 7 pažeidėjus.

Po rekonstrukcijos dviračių takas į Juodkrantę bus platesnis – beveik 3,5 metrų pločio. Esant poreikiui, juo galės naudotis ir specialios tarnybos.

Darbai vykdomi dviejuose tako ruožuose – nuo 2,104 iki 2,956 km ir nuo 2,956 iki 15,567 km. Darbų kaina sieks apie 5,8 mln. eurų.

Kita dalis tako nuo Juodkrantės iki Preilos šiuo metu yra projektuojama. Jį sutvarkyti planuojama kitąmet.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder