„Hofas“ Klaipėdoje nori įkurti naują traukos erdvę

(4)

Vienas iš renginių erdvės „Hofas“ Klaipėdoje įkūrėjų planuoja savo veiklą iš „Memelio miesto“ perkelti į kitą Klaipėdos erdvę. Yra nusižiūrėjęs keletą vietų, tačiau turi labai mažai laiko, kad savo sumanymus spėtų įgyvendinti iki sezono pradžios.

Viešumoje pasirodė informacija, kad „Klaipėdos energija“ skelbia patalpų nuomos konkursą senosios katilinės teritorijoje Danės g. 8A, prie pat Danės upės.

Numatoma išnuomoti daugiau nei 650 kv. m ploto patalpas, ir maždaug 1 000 kv. metrų teritoriją prie jų.

Domisi teritorija

Vienas iš „Hofo“ įkūrėjų Domas Staniulis „Vakarų ekspresui“ patvirtino, kad aktyviai domėjosi minima teritorija ir apie tai kalbėjosi su „Klaipėdos energijos“ vadovu.

„Siūlėme ir savo nuomos kainą“, - sako D. Staniulis.

Tačiau jis tikina, kad „Klaipėdos energijos“ skelbime pageidaujama minimali 2 420 eurų (su PVM per mėnesį) nuomos kaina yra šiek tiek per didelė.

„Ten trūksta elektros pajėgumų, reikalingos papildomos investicijos, o nuomos terminas tik 2 metai“, - sako D. Staniulis.

Tačiau jis labai nustebo, kad trečiadienį paaiškėjo, kad patalpų nuomos konkursas yra atšauktas.

„Klaipėdos energijos“ atstovas Egidijus Preibys sako, kad konkursas atšauktas dėl to, kad norima šiek tiek pakoreguoti konkurso sąlygas.

„Keisis nuomos sutarties projektas, bus daugiau saugiklių nutraukti sutartį“, - trumpai komentuoja E. Preibys.

Anot jo, neilgai trukus, patalpų nuomos konkursas turėtų būti paskelbtas iš naujo.

„Ten sutarties projektas ir taip naudingas vienai pusei“, - sako D. Staniulis.

Jis tikina, kad dar dairėsi nuomotis teritoriją „Klaipėdos laivų remonto“ įmonėje šalia Klaipėdos piliavietės, tačiau ten vieta yra labiau apleista.

„Esame modulinė įmonė, galime perkelti sceną, kitą įrangą, tačiau bet kokiu atveju norint įkurti koncertinę erdvę reikia mažiausiai vieno mėnesio“, - skaičiuoja D. Staniulis.

Todėl jis sako, kad jau balandžio mėnesį reikia turėti sprendimą dėl vietos, kad pavyktų į naują „Hofo“ erdvę lankytojus pakviesti dar šį sezoną.

Atverti erdves

Prieš penkerius metus iš sostinės į Klaipėdą atvykęs D. Staniulis sako, kad miestas turėtų būti suinteresuotas jau dabar pradėti atverti pramoninę „Klaipėdos energijos“ teritoriją.

Juo labiau kad ateityje yra numatyta jos konversija, pritaikant poilsio, gyvenamajai ir komercinei paskirčiai.

„Būtų galima nugriauti dalį prie Danės esančios tvoros. Sutvarkyti priėjimą, būtų kaip rekonstruotos upės krantinės tęsinys“, - savo planus dėsto D. Staniulis.

Anot jo, „Hofo“ projektas miestui būtų geriau nei įrengti „Klaipėdos energijos“ pastate uždarą sporto aikštyną.

„Vakarų ekspreso“ duomenimis, šiose patalpose galimybe įsirengti sporto aikštyną domėjosi badmintono sporto entuziastai.

Neoficialiai kalbama, kad „Hofo“ planams įsikurti „Klaipėdos energijos“ teritorijoje gali sutrukdyti nedėkingas tarpuvaldžio laikas.

Neseniai naujai kadencijai nebuvo pratęsta „Klaipėdos energijos“ jau buvusio vadovo Antano Katino kadencija ir bus ieškoma naujo direktoriaus.

Kitą mėnesį po įvykusių savivaldos rinkimų keičiasi ir Klaipėdos miesto valdžia. Todėl reikšmingų sprendimų priėmimui laikas nėra labai dėkingas.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder