Huawei watch 4

Huawei Watch 4 - beveik visas pasaulis ant tavo riešo

Dar visai neseniai išmanieji laikrodžiai atrodė labiau mados reikalas, negu kasdienio gyvenimo poreikius atliepiantis dalykas. Kam tas laikrodis, jeigu turiu išmanųjį telefoną su daugybe man padedančių funkcijų? - dažnas taip pagalvodavome.

Huawei Watch 4 Pro

Tačiau sparčiai besivystančios technologijos, nauji gamintojų sprendimai, akivaizdi nauda ir patogumas priverčia persvarstyti savo ankstesnius nusistatymus.

Aktyvus žmonių gyvenimo būdas, ypač dabar šiltuoju metų sezonu, platus siūlomų paslaugų spektras, vis besiplečianti vartotojų amžiaus aprėptis, pagaliau, stilingas dizainas lemia, kad išmanieji laikrodžiai vis labiau puikuojasi ant mūsų rankų.

Ypač, jeigu jie garantuoja didesnę laisvę, patogumą, naudą, kokybę ir žavų stilių.

Būtent tokius kriterijus atitinka šios vasaros karštasis hitas - rinkoje pasirodę Huawei Watch 4 ir 4 Pro naujos serijos laikrodžiai.

Be įprastinių ir žmonėms jau žinomų savybių bei funkcijų, šios kartos laikrodžiai turi aiškiai išreikštus TOP 6 pranašumus: konceptualaus dizaino ir estetikos bei aukštos kokybės korpusai, 7- ių sveikatos rodiklių apžvalga per minutę, eSIM nepriklausomi skambučiai, laisvas nardymas iki 30 metrų, iki 4,5 d. veikianti baterija, suderinamumas su Android ir iOS telefonais. Kai kuriuos iš jų paanalizuokime išsamiau.

Huawei Watch 4 Pro pasižymi pirmuoju aeronautikos klasės titano korpusu ir sferiniu safyro stiklu. Titanas yra ypač kieta medžiaga, dažniausiai naudojama aviacijos ar povandeninių laivų statyboje.

Aukščiausią devėjimo kokybę užtikrins ir sferinis safyro stiklas. Huawei Watch 4 turi 3D lenktą stiklą ir nerūdijančio plieno korpusą.

Huawei Watch 4 serijos laikrodžiai turi žemos temperatūros polikristalinio oksido (LTPO) ekraną. Tai ypač žemas energijos sąnaudas vartojantis ekranas, todėl galite mėgautis visomis AOD funkcijos galimybėmis, visiškai nesijaudindami dėl baterijos veikimo laiko. Ekranas yra rodomas visada.

Dėka didesnio ekrano ir korpuso santykio bei plonesnio juodo rėmelio patirsite didesnio ekrano pojūtį ant savo riešo. Užburiantys ir šių laikrodžių techniniai ciferblatai: planetos ciferblatai, sąveikos ir vaizdo dinaminiai efektai.

Huawei Watch 4 Pro

Lyginant su ankstesne karta, šios serijos laikrodžiai yra plonesni ir lengvesni, kad būtų patogiau devėti. Lengvas ir inovatyvus ne tik šių laikrodžių korpusas, bet ir valdymas.

Sukdami korpuso šone esančią karūnėlę, galite priartinti arba nutolinti žemėlapį, reguliuoti garsumo lygį arba keisti įvairius laikrodžio ciferblatus.

Huawei Watch 4 serijoje pristatyta visiškai nauja sveikatos tikrinimo funkcija. Reikia vos tik vieno paspaudimo ir yra pateikiama stebėjimo ataskaita, kurioje rodomi  4-7 sveikatos rodikliai.

Visas procesas trunka apie 60 sekundžių, įskaitant 30 sekundžių EKG (elektrokardiograma) ir 15 sekundžių kosulio garso įrašymą.

Per vieną minutę gausite trumpą pagrindinę informaciją apie savo kūno būklę. Laikrodžio pagalba, jums bus nustatytas EKG, širdies susitraukimų dažnis, SpO2, streso lygis, odos temperatūra, arterijų standumas ir atlikta kvėpavimo patikra. Taigi, ant riešo visada nešiosite savo išmanųjį „sveikatos konsultantą“.

Huawei Watch 4 serijos laikrodžiai visapusiškai stebi jūsų sveikata, o ypač efektyviai veikia „Health at a Glance“ programa. Be to, kad jūsų sveikatos duomenys staiga pasikeičia neįprastai, laikrodis pateiks priminimus, kurie padės prevenciškai nustatyti atsirandančias galimas rizikas.

Didelį patogumą vartotojui užtikrina tai, kad vieną telefono numerį galima susieti per du įrenginius. Huawei Watch 4 serija leidžia savarankiškai skambinti nesinešiojant išmaniojo telefono su savimi, kad ir kur būtumėte. Labai aktuali funkcija sportuojant ar kitaip aktyviai leidžiant laiką. Šios kartos išmanieji laikrodžiai užtikrina aukštesnį eSIM  lygį, palaikant atskirą išmaniojo laikrodžio numerį.

Būtina pažymėti naujos serijos išmaniųjų laikrodžių išskirtinį patvarumą. Jo korpusas ypatingai kietas, todėl apsaugo nuo netikėtų inicidentų. Huawei Watch 4 serijos laikrodžiai atsparūs vandeniui ir dulkėms. Net giliavandenio nardymo mėgėjams ar profesionalams nereikės nusiimti laikrodžio nuo rankos, neriant iki 30 metrų gylio.

Huawei Watch 4 išmanieji laikrodžiai pasižymi ir labai ilgu baterijos veikimo laiku. Wath 4- iki 14 dienų naudojant itin ilgą baterijos veikimo režimą ir iki 3 dienų įprastai naudojant standartinį režimą. Laikrodis pilnai įkraunamas per 60 min.

Watch 4 Pro gali veikti iki 21 dienos naudojant itin ilgą baterijos veikimo režimą ir iki 4,5 dienos įprastai naudojant standartinį režimą, pilnai įkraunamas per 90 min.

Visiškai nesvarbu, kokios sistemos naudotojas esate, Huawei Watch 4 išmanieji įrenginiai pritaikyti sėkmingai veikti tiek prie Android, tiek prie iOS operacinės sistemos.

Naujos serijos laikrodžių sukaupta išmani patirtis atsiskleidžia ir per naujus, patogiau ir efektyviau veikiančius paslaugų valdiklius. Trys kortelės ( Sveikatos kontrolė, Patogus gyvenimas, Kasdienės treniruotės) yra nustatytos iš anksto. Keturios kortelės yra alternatyvios (Orai, Kelionių asistentas, Žinutės ir skambučiai, Treniruotės). Kortelės komponentus galima lengvai pakeisti. Iš viso yra apie 180 galimų kortelės variacijų.

Naudojant „QuickBar“ jums tereikia atlikti 2 veiksmus, kad pasiektumėte dažnai naudojamas funkcijas. Su „floating task bar“ galite tiesiogiai matyti vykdomą užduotį.

Tiesiog braukiant kairėn, jums atsidarys naujas asistentas „Today“. Šios kartos išmanieji laikrodžiai gali rekomenduoti jums kai kurias funkcijas, sužinojus apie jūsų naudojimo įpročius ir įvykius, taip pat, laiką ar orą.

Huawei Watch 4 serija turi vieną paparastą išmanųjį susiejimą. Pavyzdžiui, kai laikrodis susietas su ausinėmis, galite greitai prijungti ir perjungti į ausines. Kai laikrodis susietas su telefonu, nuotoliniu būdu galite valdyti telefoną - fotografuoti ar paleisti muziką.

Navigacijai labai patogu naudoti Huawei Watch 4 serijos laikrodyje esančią „Petal Maps“ programėlę. Vaikščiodami ar važiuodami dviračiu, galite naudoti laikrodį savarankiškai navigacijai. Arba telefone esančią navigacijos programėlę stebėti laikrodyje.   

Huawei Watch 4 Pro   

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder