„iPhone 15“ ir daugiau: kokius naujus produktus „Apple“ pristatė rugsėjo 12-ąją

„iPhone 15“ ir daugiau: kokius naujus produktus „Apple“ pristatė rugsėjo 12-ąją

Antradienį, 2023 m. rugsėjo 12 d., įvyko „Apple“ produktų pristatymas su šūkiu „Wonderlust“ („Stebuklo belaukiant“). Be kitų, buvo pristatyti „Apple Watch Series 9“, „Apple Watch Ultra“ ir „iPhone 15“.

Pristatymas buvo transliuojamas oficialiame „Apple“ kanale „YouTube“. Tad kurie nauji „Apple“ produktai dabar bus prieinami vartotojams? „Apple Watch 9“ ir „Apple Watch Ultra“ Naujieji modeliai turi patobulintus širdies ritmo jutiklius ir procesorius, ryškesnį ekraną ir ilgiau nei anksčiau tarnaujančią bateriją.

Apple Watch 9“ ir „Apple Watch Ultra“.

Vartotojai galės atsiliepti į skambučius naudodami gestus. Nauja funkcija – dukart bakstelėjimas – leidžia leisti muziką arba atsiliepti į skambučius naudojant gestą.

Naujų „Apple Watch“ galimybės.

„iPhone 15“

Naujasis išmaniojo telefono modelis aprūpintas galingesniu procesoriumi. Šiek tiek pasikeitė ir dizainas: pastelinės spalvos ir matinis galinis dangtelis. Pagaminta iš lengvo titano lydinio, o ne iš nerūdijančio plieno. „iPhone 15“ turi 48 megapikselių kamerą. Pagrindinis įkrovimo atnaujinimas yra USB-C tipo, kaip ir visi „Android“ išmanieji telefonai, vietoj „Lightning“ įkroviklio.

15-oje versijoje yra „Super Retina“ OLED ekranas, palaikoma „Dolby Vision“ technologija, kurios ryškumas yra 1600 nitų. Didžiausias ryškumas saulės šviesoje yra 2000 nitų, o tai dvigubai daugiau nei „iPhone 14“.

Išmaniųjų telefonų dydžiai:

„iPhone 15“ (6,1 colio)

„iPhone 15“ Plus“ (6,7 colio)

„iPhone 15 Pro“ (6,1 colio)

„iPhone 15 Pro Max“ (6,7 colio)

„iPhone 15“ galimybės.

Naujų „iPhone“ kainos:

„iPhone 15“ – nuo ​​799 USD

„iPhone 15 Plus“ – nuo ​​899 USD

„iPhone 15 Pro“ – nuo ​​1099 USD

„iPhone 15 Pro Max“ – nuo ​​1299 USD

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder