Iš uosto pasklidę dūmai išgąsdino klaipėdiečius: „Grigeo Klaipėda“ katilinėje įvyko technologinis gedimas

Šeštadienio rytą uostamiesčio gyventojus ne juokais suneramino nuo Klaipėdos jūrų uosto pusės į miestą pasklidę tiršti dūmai. 

Internetinėje erdvėje  sparčiai skleidžiama informacija apie galimą gaisrą bendrovėje "Grigeo Klaipėda" nepasitvirtino

Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnai apie Nemuno gatvės pradžią apgaubusius ir miesto link slenkančius tirštus pilkus dūmus pranešima gavo apie 10 val.

Ugniagesiams atvykus į Nemuno gatvę, informacija pasitvirtino - joje tirštų pilkos spalvos dūmų buvo labai daug.

Tačiau labai greitai paaiškėjo, kad jokio gaisro nekilo.

Ugniagesius pasitiko bendrovės "Grigeo Klaipėda" darbuotojai. Jie ir papasakojo, kad įmonės katilinėje įvyko technologinis gedimas.

Pirminiais duomenimis, netikėtai sugedo filtras ir į aplinką per kaminą pateko nevalyti dūmai.

"Grigeo Klaipėda" darbuotojai iš karto pradėjo katilinės gesinimą.  Teigiama, kad tai visiškai padaryti pavyks tik per parą.

Pradėti technologinės avarijos likvidavimo darbai iš karto davė rezultatą.

Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovas Aivaras Drozdovas "Vakarų ekspresui" sakė,  kad ugniagesiams dar būnant įvykio vietoje dūmų  sparčiai ir ženkliai ėmė mažėti.

Apie šį įvykį informuoti ir pajūrio aplinkosaugininkai.


„Grigeo Klaipėda“ komentaras

Šeštadienio rytą dėl trumpalaikio techninio sutrikimo „Grigeo Klaipėda“ esančioje biokuro katilinėje, gamyklos teritorijoje pasirodė nedidelis kiekis dūmų. Nesklandumai buvo operatyviai pašalinti, pavojus turto, žmonių ar aplinkos saugumui nekilo.

Pasak „Grigeo Klaipėda“ generalinio direktoriaus Tomo Eikino, specialiąsias tarnybas iškvietė dūmus pastebėję vietiniai gyventojai, tačiau jų pagalbos neprireikė.

„Dėkojame vietos gyventojams už rūpestį ir atidumą. Trumpalaikis techninis sutrikimas buvo operatyviai pašalintas mūsų pačių pastangomis. Dėl šio nesklandumo nei bendrovės turtas, nei darbuotojai nenukentėjo. Aplinkos apsauga taip pat buvo maksimaliai užtikrinta“, - teigia įmonės vadovas.

„Grigeo Klaipėda“ gamybos procesas dėl šio sutrikimo nebuvo sustojęs. Šiuo metu visos gamykla funkcionuoja sklandžiai.

Dėl techninio incidento bus atliekamas papildomas vidinis tyrimas, siekiant užtikrinti panašių šių atvejų prevenciją ateityje.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder