Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Nemukė Greta- projekto vadovė ir ją pastatę. Juk jaunimas, kuris pasiekė, kad gautų Europos jaunimo sostinės titulą, buvo tyliai nustumtas į šoną, kad netrukdytų didelių pinigų valdytojams...kaip įprasta Klaipėdoje.
Mukė, 2021-12-07 21:27
taip, suteikime jaunimui laisvę veikti ir atsiskleisti žudynėmis
w, 2021-12-04 19:36
Per Jūros šventę nuėjau į Atgimimio aikštę vien tam kad pažiūrėti kaip vyksta paskelbti renginiai. Žiūrovai keli sėdėjo ant paruoštų kėdžių. Scenoje paauglys berniukas gitara skambino gal pusę val. Kiti paaugliai ir pn. laksė aplinkui... Jautėsi didelė betvarkė, neįdomybė. Bet svarbiausia -kokia situacija dabar Atg. aikštėje, Klausykit, ponai savivaldybės tarnautojai ką jūs padarėte su svarbia mums vieta,pilna prisiminimų... ? Šiukšlynas kartu su kažkokiais nameliais-konteineriais ir vis KIČINU laiveliu. Jis jau nususo, vielos tik kyšo... Kur kraštovaizdžio architektai, menininkai, ,ir meras... Klausykit ,mere , ką jūs galvojate? Kuo pavertėte mūsų miestą, kurį jūs matote ir darbo metu per savo kabineto langą?
Atgimimas, 2021-12-04 11:55
Kažkas kažkada rašė, kad keikimasis yra kaip vaistas ir padeda nuimti stresą, taigi nieko blogo, jei nepadauginti.
strestestai, 2021-12-01 15:12
Nejuokink su savo fraze-Jaunimo sostinė
Julija, 2021-12-01 11:44
Kazkoks senis besmegenis pamirso kaip buvo jaunas ir pats keikesi. O dabar ziurite sarmata matai, o zodis "tratinti" aplamai ne lietuviskas, tad reikia besmegeni priduoti lietuviu kalbos kulturos komisijai. Kad pats truputi nesikeiktu.
Gerhard, 2021-12-01 11:38

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.