Smiltynės perkėla

Jūros šventė šiemet siaučia ir Smiltynėje

Visas tris Jūros šventės dienas jaunimas kviečiamas į  Smiltynę. Penktadienį lotynų šokiai ant Baltijos jūros kranto iki vėlumos.

 

1934 metais pirmoji Jūros šventė pakvietė visus švęsti į Smiltynę. Šiemet irgi bandoma dalį renginių perkelti prie jūros. VšĮ "Klaipėdos šventės" komunikacijos ir rinkodaros vadovė Živilės Putnienė VE.lt sakė, kad jeigu renginiai Smiltynėje bus lankomi šiomis dienomis, tai galbūt ir kitais metais Jūros šventė vyks Smiltynėje.

Taigi vakarais Smiltynėje prie centrinė gelbėjimo stoties vyks labai geros šiuolaikinės šokių muzikos koncertai ant jūros kranto  "Bangos irgi šoka". Čia vyks ne tik šokiai, bet ir pokalbiai, netgi bus mokama teikti pirmąją medicinos pagalbą.

Penktadienį nuo 18.30 val. Smiltynėj mokoma įvairių lotynų šokių.

Šeštadienį pavakare 18.30 val. vyks renginys, dedikuotas Klaipėdos miesto gimtadieniui "Mane užaugino jūra". Jame dalyvaus trys pašnekovų poros - Arūnas ir Inga Valinskai, laidų vedėja Asta Stašaitytė ir aktorius Giedrius Savickas, kikboksininkas Sergejus Maslobojevas ir keliautojas Aurimas Mockus. Puiki proga sužinoti, kodėl jie myli Klaipėdą. Pokalbius ves Robertas Petrauskas.

Sekmadienį Smiltynėje nuo 12 iki 15 val. vyksiančiame renginyje sužinosite, kaip reikia atsakingai poilsiauti, kaip galima prisidėti prie vandenynų aplinkosaugos. Lietuvos jūrų muziejus organizuos protų mūšį, BĮ "Klaipėdos paplūdimiai" gelbėtojai pasakos apie savo profesiją, demonstruos savo techniką, Maltos ordino gelbėjimo tarnyba mokys teikti pirmąją pagalbą. Jeigu žmogus poilsiauja prie jūros, jis turi žinoti, kaip reikia elgtis prie jos, esant reikalui mokėti padaryti ir dirbtinį kvėpavimą, ir t. t.

Didžėjų pasirodymai Smiltynėje tęsis iki 2 val. nakties. Su AB "Smiltynės perkėla" sutarta, kad keltai dirbs ilgiau nei paprastai. Paskutinis keltas iš Smiltynės į Klaipėdą išplauks 3.15 val. Ir į Smiltynę keltai kels gana dažnai ir dirbs ilgesniu grafiku.

Ir miesto autobusų grafikas taip pat yra pailgintas, jie važiuos iki 2 val. nakties. Net ir sekmadienį, kai šventės renginiai jau eis į pabaigą, autobusai važiuos kiek ilgiau, kadangi dar bus rodomas fontanų šou.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder