„Analizuojant objekto vietovę, jį supančią aplinką, stebint vis didėjantį gamtos poreikį miesto žmogui gamta tampa ramybės ir įkvėpimo šaltiniu. šiuose namuose ji tapo vizualia mano kūrybinio proceso išraiška“, - sako interjero dizainerė.
Pasitelkus žinias, moderniomis priemonėmis ir formomis, transformuojant gamtines inspiracijas sukurta dizaino estetika persikėlė į namų interjero projektą.
Pamario kaitri saulė, aktyvūs vėjo gūsiai ir oro lengvumas inspiravo interjero idėjas, jo spalvinę gamą, baldų formas.
Interjero koloritas - šio kraštovaizdžio gamtoje vyraujančių atspalvių įvairovė. Pavyzdžiui, vonios kambarių interjere atsiranda kontrastuojančių, skirtingų faktūrų deriniai - parinktos pilko akmens, rusvo medžio ir žalsvos molio glazūros medžiagos.
šviesių gamtos spalvų pagrindas sienų keramikoje susijungia su kontrastingomis natūraliomis spalvomis renkantis santechniką ir aksesuarus.
„Namai skirti poilsiui, jų kamerinė aplinka orientuota į gyvenimo kokybę, patogumą bei privatumą vertinantį svečią. Projektuojant vidaus erdves siekta maksimaliai išsaugoti erdvės pojūtį, minimalizuojant patalpų kiekį“, - paaiškina dizainerė S. Samoškaitė-Liškauskienė.
Atsižvelgiant į poreikius apartamentuose suprojektuotos kelios uždaros erdvės - du vonios kambariai ir miegamasis. Techninė namų ūkio dalis - sandėliukas su funkciniais prietaisais, valdomais išmaniosiomis technologijomis, iš pirmo žvilgsnio nematoma. Ji integruota hole, uždarant dekoratyvia baldine sienute, vizualiai sujungiant su bendru interjeru.
„Holas stilistiškai mus įveda į namus, kupinus gamtinių inspiracijų. Prieškambario balduose medžio lamelių vertikalus ritmas su integruotais apšvietos akcentais. Sienos dekorui naudojamos didelio formato keraminės plokštės su stilizuotu miško motyvu, kuris palydi į tolimesnę gyvenamąją erdvę. Holas minimaliai atskirtas dekoratyvia ratano širma“, - pasakoja dizainerė.
Svetainė, virtuvė, valgomasis ir holas tampa viena bendra pagrindine gyvenamąja erdve su dideliais vitrininiais langais, vizualiai praplečiančiais vidaus erdvę ir suteikiančiais jai įvairumo. Vaizdas pro langus nukelia mus į didžiulę terasą, iš kurios patenkame prie vandens kanalo su nuosava laivų prieplauka, o tolimesniuose horizontuose galime mėgautis Kuršių marių bei Neringos kopų vaizdais.
Interjere vyrauja šviesa ir lengvumas, švarios linijos ir organiškos formos. Dėmesys medžio raštams, kuriuos suminkština tekstilės sprendimai bei kruopščiai parinkti dekoro akcentai. Neringos kopų smėlio gijas imituojantis kilimas ir apvalių formų minkšti svetainės baldai sukuria jaukią ir atpalaiduojančią poilsio zoną svetainėje.
Natūralaus akmens, aktyvesnės tekstūros pietų stalas su patogiais krėslais perkelia į valgomojo zoną. Tos pačios aptakios formos atsikartoja ir miegamojo interjere kurtuose baldų, apšvietimo ir sienų dekoro deriniuose. Vanduo, smėlis ir augalai moderniomis formomis perkelti į interjero sprendinius. Sodresnė žalia nuteikia ramiam miegui, spalviniai atkartoja vandens ir pilkai žalsvų smilgų vaizdą, matomą pro terasos langus.
„šis interjeras sukurtas atsižvelgiant į šiuolaikinio gyvenimo funkcinius poreikius, panaudojant naujus technologijų ir dizaino sprendimus, modernizuojant buitį komfortiškam gyvenimui“, - akcentuoja S. Samoškaitė-Liškauskienė.
Pamario kaitri saulė, aktyvūs vėjo gūsiai ir oro lengvumas inspiravo interjero idėjas, jo spalvinę gamą, baldų formas.
Analizuojant objekto vietovę, jį supančią aplinką, stebint vis didėjantį gamtos poreikį miesto žmogui gamta tampa ramybės ir įkvėpimo šaltiniu.
Rašyti komentarą