Kaip suprasti, kad bandote užmegzti santykius su emociškai nepasiekiamu žmogumi: 3 pagrindiniai požymiai

Pačioje santykių pradžioje dažnai sunku suprasti, ką kitas žmogus mums jaučia. Ir šis sunkumas tik padidėja, kai potencialus partneris galiausiai pasirodo esąs emociškai neprieinamas.

Kartais prireikia kelių mėnesių (o kai kuriais atvejais ir metų), kad suprastume, jog jis paprasčiausiai nenori santykių.

Kad nešvaistytumėte veltui savo (ir kitų žmonių) laiko, susipažinkite su ženklais, bylojančiais apie emocinį nepasiekiamumą.

Retai rodo dėmesio ženklus

Ir dėl to jūs labai entuziastingai reaguojate net į menkiausius jausmų demonstravimus, kuriems kitomis aplinkybėmis net neteiktumėte reikšmės. Tai – emocinio alkio pasekmė.

Tai – žaidimas jausmais, kai žmogus kartkartėmis suteikia minimalius dėmesio ženklus – jų pakanka, kad tvirtai laikytų jus ant kabliuko, bet nepakanka, kad patenkintų jūsų poreikius santykiuose.

Atminkite: jei jūsų partneris realiai domisi jumis ir santykiais – jis ar ji būtinai atsiųs jums daugiau nei vieną žinutę per savaitę.

Jūs – bendravimo iniciatorius

Dar daugiau: galite pastebėti, kad jūsų bandymai užmegzti santykius greitai žlunga dėl pernelyg jau santūrių partnerio atsakymų.

Kai esame aistringai įsimylėję, lengvai randame pateisinimų tokiam šaltam elgesiui ir esame kupini vilties, kad tai neturi nieko bendra su mumis asmeniškai. Tikrovė daug paprastesnė: jei žmogus nori su jumis bendrauti, jis tai ir darys.

Atsisakote savo planų vardan susitikimų

Jei žmogus yra emociškai nepasiekiamas, dažnai atrodo, kad jis labai užsiėmęs, nes pasiūlymai susitikti su juo pateikiami spontaniškai, be įspėjimo.

O jums akimirksniu tenka keisti savo planus, mesti pradėtus darbus ir bėgti į susitikimą. Arba kitas variantas: stengiatės priderinti savo tvarkaraštį prie partnerio grafiko, nes būtent jūs, logiškai mąstant, norite daugiau laiko praleisti kartu.

Tačiau toks spontaniškumas – proga sunerimti, kadangi gali byloti apie tai, kad šiam žmogui esate viso labo „atsarginis variantas“.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder