„Klaipėda ID“ komandoje pokyčiai: du vadovai traukiasi iš pareigų

Prie uostamiesčio ekonominės plėtros agentūros „Klaipėda ID“ komandos prisijungė rinkodaros projektų vadovė ir duomenų analitikė, darbą pradeda ir jau gerai su agentūros virtuve susipažinusi l. e. p. direktorė, eisianti pareigas, kol bus rastas tinkamas kandidatas.

Neseniai naują miesto vizualinį identitetą pristačiusi „Klaipėda ID“ atsinaujina ir pati. Agentūros komandą palieka direktorė Eglė Songailienė ir rinkodaros vadovas Girmantas Neniškis, kurie ir toliau savo darbu žada prisidėti prie uostamiesčio plėtros.

Laikinai, kol bus surasta tinkama pamaina „Klaipėda ID“ direktorei, agentūros pareigas eis ilgametė jos darbuotoja, talentų projektų vadovė Kristina Postornak. Komandą sustiprino ir naujai prie kolektyvo prisijungusios rinkodaros projektų vadovė ir duomenų analitikė.

Songailienė, „Klaipėda ID“ pradėjusi darbą dar 2019 metais, agentūros vadove tapo 2020 metais, konkurse įveikusi penkis kandidatus

„Pradėdama savo kaip „Klaipėda ID“ vadovės darbą, išsikėliau labai aiškų tikslą – suformuoti stiprią ir profesionalią komandą, kuri veiktų nepaisant kurio nors vieno žmogaus pasitraukimo. Galiu didžiuotis, kad tokią komandą sukurti pavyko. Ji vieninga, itin stipri ir nusiteikusi toliau tęsti darbus“, – sakė E. Songailienė. 

Gegužės 20 d. buvo paskutinė jos kaip agentūros vadovės darbo diena. E. Songailienė ir toliau lieka dirbti Klaipėdoje, prisijungdama prie LCC Tarptautinio universiteto vadovų komandos. 

„Į „Klaipėdą ID“ atėjau po ilgų metų darbo aukštojo mokslo srityje. Dirbdama čia tik dar kartą įsitikinau, kokią svarbią rolę miesto ekonominei plėtrai, investuotojų pritraukimui ir jų augimui mieste turi švietimo sistema.

Todėl priėmiau sprendimą prisijungti prie LCC Tarptautinio universiteto komandos ir vadovauti jo rinkodarai. Tikiu, kad taip būsiu naudinga Klaipėdos miestui ir visam regionui.

Tai viena įdomesnių rinkodaros pozicijų, apimančių tarptautines rinkas ir skirtingus segmentus: būsimus studentus, absolventus, donorus, verslo atstovus daugiau nei 50-tyje pasaulio šalių. Esu pasiruošusi naujiems iššūkiams“, – tvirtino E. Songailienė.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder