Klaipėdiečiai matematikos egzaminu nesiskundė

Lietuvą krečiant prastų valstybinio matematikos egzamino rezultatų skandalui, uostamiestyje tvyro olimpinė ramybė. Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyrius teigia, kad abiturientų nusiskundimų dėl sunkaus egzamino negavo. Kol kas, nes nežinoma, kaip šį egzaminą klaipėdiečiai išlaikė.

Dėl prastai abiturientų išlaikyto matematikos egzamino švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė paprašė atlikti papildomą jo vertinimą ir rezultatus tvirtinti tik po papildomos analizės.

"Nors rezultatai dar nepaskelbti, žinome, kad matematikos egzamino rezultatai yra blogesni nei pernai, panašūs į 2020 metų rezultatus.

Negali būti kompromisų, kai kalbame apie vaikų ateitį lemiančius sprendimus.

Todėl paprašiau papildomos informacijos ir vertinimo, kad būtų išsiaiškintos priežastys, lemiančios tokius rezultatų svyravimus. Matematikos egzamino rezultatai bus paskelbti iki liepos 12 d.", - sakė J. Šiugždinienė.

Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA) sudarė specialią darbo grupę prastų šių metų matematikos valstybinio brandos egzamino rezultatų priežasčiai išsiaiškinti.

Prieš dvejus metus matematikos egzaminą išlaikė 67,61 proc. kandidatų.

Šiemet pastarąjį ketino laikyti 15 834 jaunuoliai.

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausiosios specialistės Ilonos Milkontės teigimu, kol kas nėra aišku, kiek klaipėdiečių išlaikė šių metų matematikos egzaminą.

„Kol kas niekas nėra žinoma ir mūsų niekas neinformavo. Dėl matematikos egzamino jokių nusiskundimų iš abiturientų neturėjome“, - pasakojo I. Milkontė.

Šiais metais valstybinį matematikos brandos egzaminą laikė 951 klaipėdietis.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder