Klaipėdoje - nemokama „Fotomedžioklė“

Fotografijos mėgėjams džiugi žinia - sekmadienį nuo 12 val. organizuojamas nemokamas meno seminarų Klaipėdos bendruomenei ciklo renginys „Fotomedžioklė“. Jai vadovaus profesionalus fotografas Vidūnas Kulikauskis, o geriausi užfiksuoti kadrai pateks į „Vakarų ekspreso“ savaitraštį „Savaitės ekspresas“.

Renginį organizuoja sveikatingumo klubo „Ginsvė“ vadovė Daiva Palubinskaitė.

Ji visus fotografijos mėgėjus kviečia sekmadienį nuo 12 val. rinktis prie „Ginsvės“ sveikatingumo studijos (Šilutės pl. 40) ir dalyvauti smagioje fotomedžioklėje.

„Atsineškite visas priemones, su kuriomis galima fotografuoti: telefonus, fotoaparatus. Galite ateiti po vieną, poromis, šeimomis, su draugais ir t. t. “Fotomedžioklė„ - tai nuotykis, kuriame nėra ribos tarp fantazijos ir realybės, tai pozityvi emocija ir nuotaikinga kūryba“, - sakė D. Palubinskaitė.

Anot jos, renginys, kuris iš dalies finansuojamas Klaipėdos miesto savivaldybės, skirtas tiems, kurie nori save išbandyti, labiau pasitikėti savo komanda ir pasirengę pademonstruoti savo talentus.

„Žaidimo tikslas - nuoseklus užduočių vykdymas turint tikslą pažinti tam tikrą miesto erdvę. Veiksmas vyks Debreceno, Baltijos, Neringos mikrorajone. Renginys vyks lauke, kad galėtų dalyvauti visi pageidaujantys. Apranga - pagal oro sąlygas“, - skelbia renginio organizatorė.

Dalyvių registracija vykdoma internete. Apie visa tai daugiau galima sužinoti „Facebook“ įvykyje „Foto Medžioklė. Nemokamas “Workshopas„ Bendruomenei“.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder