Klaipėdos „Aukuro“ gimnazija švenčia jubiliejų

(2)

Klaipėdos „Aukuro“ gimnazija šiemet švenčia jubiliejinį - 45-ąjį - gimtadienį. Kadaise buvusi 8-oji, o vėliau „Aukuro“ vidurinė, prieš 15 metų tapusi gimnazija, mokykla toliau kuria savo istoriją.

Gražią gegužės 12 dieną „Aukuro“ gimnazijos gimtadienį šventė ne tik mokiniai ir mokytojai, bet ir pati gamta - saulė, jūra ir puikus oras.

Kartu su mokytojais gimnazistai tądien žygiavo pajūriu nuo Melnragės iki Girulių. Atvykus į sutartą vietą, visus pasitiko muzika, užkandžiai ir įvairios organizatorių sugalvotos užduotys. 

Viena iš pagrindinių ir pačių įdomiausių - sudėlioti gimnazijos emblemą iš įvairių medžiagų, rastų gamtoje.

Gimnazistai statė įspūdingas smėlio pilis, rinko akmenis, gėlių žiedus ir dėliojo spalvingus paveikslėlius. Klasių komandos linksmai varžėsi miklumo ir komandinės dvasios reikalaujančiose sporto varžybose.

Įspūdinga buvo ir paskutinė užduotis.

Įsiamžinta bendroje nuotraukoje - prie pat Baltijos jūros aukuriečiai sustojo į didelę širdį.   

Pasibaigus suplanuotoms veikloms, vieni patraukė namų link, kiti liko prie jūros su savo draugais, klausėsi muzikos bei džiaugėsi artėjančia vasara.

Visų kartu sukurtos gražios šventės metu ne vienas gimnazistas pagalvojo, kaip smagu, kad mokykloje tiek daug nuostabių žmonių.

Aukuriečiai tiki, jog „Aukuro“ gimnazija gyvuos dar mažiausiai 45 metus, o po to dar, gal net ir dar labai ilgai.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder