Klaipėdos naujienos. Antradienis

Svarbiausi antradienio įvykiai: naujienų portalas VE.lt  pateikia svarbiausių naujienų Klaipėdoje apžvalgą:

Gimė. Per statistinę parą gimdė 7 moterys. Pasaulį išvydo 3 mergaitės ir 4 berniukai.

Antradienį Klaipėdoje iki 16.10 val. policijoje buvo užregistruoti 3 pranešimai apie nusikaltimus. Greitosios medicinos pagalbos medikai kviesti 97 kartus. Daug susirgusių COVID-19, karščiuojančių žmonių. Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnams diena buvo rami, išskyrus tai, kad Dituvoje degė sodo namelis. Paplūdimių gelbėtojams diena buvo rami.

Galimybių pasas. Nuo praėjusios savaitės įsigaliojęs 1 mėnesio galimybių paso galiojimo terminas nuo šiol ilginimas iki 2 mėnesių. Tai reiškia, kad galimybių paso QR kodą nuo šiol reikia atnaujinti kas 60 dienų. Galimybių pasą gali gauti asmenys, gavę neigiamą COVID-19 testo rezultatą, pasiskiepiję ar persirgę šia liga. Jį jau atsisiuntė daugiau kaip 700 tūkst. asmenų, kartu su pakartotiniais atsisiuntimais bendras galimybių paso atsisiuntimų skaičius viršija 2 milijonus.

Pano. Lietuvos jūrų muziejaus Delfinų terapijos centre jau baigiamas kurti prieš mėnesį pradėtas unikalus keraminis pano. Projekto iniciatorė - JAV gyvenanti menininkė Sonata Kazimieraitienė - kūrė šį pano ne tik su centro užsiėmimus lankančiais vaikais bei jų šeimomis. Prie kolektyvinės kūrybos jungėsi Lietuvos jūrų muziejaus darbuotojai su šeimos nariais, atvyko Klaipėdos universiteto grupė, Klaipėdos jūrininkų ligoninės Švėkšnos specialiojo ugdymo centro specialistai ir kitų bendruomenių atstovai. Pano kūrimas subūrė beveik 100 žmonių.

Prašymas. 2021-08-05 apie 8.56 val. Klaipėdos r., Dumpių k., kelyje Kaunas-Jurbarkas-Šilutė-Klaipėda, pirma eismo juosta Dituvos k. link važiavęs automobilis kliudė ta pačia kryptimi kelkraščiu važiavusį vyro vairuojamą dviratį. Mačiusius ar kažką žinančius apie šį įvykį prašome tai pranešti telefonu 8 700 61 059 arba el. paštu: [email protected].

Sunaikinta. Praėjusią savaitę Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių pasienio rinktinės pareigūnai sunaikino 532 542 pakelius kontrabandinių cigarečių ir 2 178 litrus alkoholio produktų.

Citata iš www.VE.lt."Dairiausi ten buto. Nuvažiavau ir likau šokiruota. Po to naujo, man rekomenduoto namo langais - jūra mašinų. Vadinasi, triukšmas ir smarvė kiaurą parą, juolab atsidarius langą, būtų užprogramuoti. Tad kas gali pirkti tokius butus, neįsivaizduoju. Sutinku, ten gražiai viskas sutvarkyta, vietoj medžių gražios rykštelės įbestos. Bet gyventi, miegoti juk reikia ne grožyje, o nenuodingoje aplinkoje. Kada lietuviai šitą supras?" - taip straipsnį "Klaipėdiečiai įrodė, kad medžių kirtėjus galima sustabdyti: jų patirtis pravers visiems, neabejingiems žalumai" komentavo vienas interneto portalo lankytojas.

 

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder