Klaipėdos paplūdimių gelbėtojai - Lietuvos čempionai!

Net ir didžiulės jūros bangos bei raudona vėliava nesutrukdė įvykti dvyliktajam Lietuvos paplūdimių gelbėtojų čempionatui, kuriame sėkmė šypsojosi klaipėdiečiams. Mūsų gelbėtojai į viršų kėlė nugalėtojų taurę, pranokę Nidos ir Palangos gelbėtojus.

Čempionatas vyko Palangoje.

Gelbėtojai dalyvavo tiek komandinėse, tiek individualiose rungtyse.

Daugiausiai pirmų vietų iškovojo būtent klaipėdiečių komanda, kurią sudarė šeši mūsų miesto paplūdimių gelbėtojai: Vilius Srėbalius, Deividas Čebanas, Jogaila Šimkus, Andrus Razma ir dvi merginos - Kornelija Dudaitė ir Ksenija Tiurubajeva.

„Klaipėdiečiai triumfavo komandinėje gelbėjimo su plūde rungtyje, taip pat neturėjo lygių 4 po 300 m bėgimo estafetės varžybose, 90 metrų sprinto varžybose visas tris prizines vietas iškovojo klaipėdiečiai, rungtyje su vėliavėlėmis mūsų merginos džiaugėsi 1 ir 2 vietomis, vaikinai - pirma vieta.

Taip pat laimėta viena sunkiausių rungčių - 200 bėgimas smėliu, 400 m plaukimas ir vėl 200 m bėgimas smėliu. Gelbėjimo su irklente komandinėse varžybose Klaipėda liko antra.

Susumavus visus rezultatus Klaipėda iškovojo pirmąją komandinę vietą. Džiugu, Klaipėdos gelbėtojai parodė aukščiausią klasę", - su "Vakarų ekspresu“ įspūdžiais „Vakarų ekspresui“ dalijosi BĮ „Klaipėdos paplūdimiai“ direktoriaus pavaduotojas Aleksandras Siakki.

Antrąją komandinę vietą iškovojo Nidos, trečiąją - Palangos gelbėtojai.

„Buvo daug sportinės kovos ir teigiamų emocijų. Visi labai stengėsi ir norėjo laimėti. Teko varžytis ekstremaliomis sąlygomis - per didelės bangas, tačiau viskas vyko saugiai - su vandens motociklais prižiūrint Palangos gelbėtojams ir dėvint apsaugines liemenes“, - paaiškino Klaipėdos gelbėtojų komandos vadovas A. Siakki.