Klaipėdos paplūdimyje - iš užsienio kurortų atkeliavusi naujovė

(7)

Klaipėdiečiai ir iš užsienio šalių vasarai atostogoms grįžę lietuviai su pasididžiavimu stebisi, kad mūsų paplūdimiai pamažu tampa panašūs į šiltų Vakarų valstybių kurortus: vis labiau populiarėja gultų ir skėčių nuo saulės mada, o šiemet Neįgaliųjų pliaže atsirado ir dar viena naujovė - baldakimai. Tai prašmatnūs gultai su ištaigingomis užuolaidomis, čiužiniais ir pagalvėmis.

„Atvyksta įvairios socialinių tinklų žvaigždės, vadinamieji influenceriai, darosi fotosesijas, rengia gimtadienio iškylas, grožisi nuostabaus grožio saulėlydžiais. Nors baldakimus nuomoti pradėjome tik šią vasarą, tačiau pastebime, kad jų mada sparčiai populiarėja“, - sakė šią naujovę į Klaipėdą atgabenęs verslininkas Tadas Junokas.

Ištaigingi baldakimai pastatyti Neįgaliųjų pliaže prie šiemet daug dėmesio sulaukusio išskirtinio statinio - kupolo.

Pasak T. Junoko, baldakimai - nepigi, tačiau daug dėmesio sulaukusi investicija.

„Vieno tokio baldakimo įrengimo kaina - apie tūkstantį eurų. Jų iš viso turime aštuonis. Per vieną vasarą jie tikrai neatsipirks, tačiau žiūrime į priekį ir darome investicijas ateičiai. Neatmetame galimybės, kad kitąmet tokių baldakimų Lietuvos pajūryje atsiras ir daugiau. Mąstome ir apie tai“, - pabrėžė T. Junokas.

Kol kas vieno tokio baldakimo nuomos kaina visai dienai - 35 eurai.

„Duodame minkštą čiužinį, pagalves, pastatome staliuką, nešame gėrimus, užkandžius. Tiesiog tai tarsi privati poilsiautojų zona, kur suteikiamas išskirtinis aptarnavimas. Atsiranda šeimų ar porelių, kur užsitraukia užuolaidas ir susikuria sau išskirtinę poilsio erdvę. Tai - tarsi savas kambariukas ant jūros kranto“, - sakė T. Junokas.

Jo teigimu, per didžiuosius karščius, o ypač savaitgaliais, norinčiųjų rezervuoti baldakimus - apstu.

"Būna, kad ateina, tarkime, priešpiet, apie 11 valandą, o jau laisvų baldakimų nebėra. Tarsi ir pyksta, sako: vien dėl to vykome pas jus, o nėra laisvų vietų. Tai kada reikia atvykti, kad būtų laisvų vietų?

Bet mes kol kas priėmėme tokią poziciją: rezervacijų nedarome, o žmonės gali išsinuomoti čia ir dabar - vietoje. Taip tarsi sudarome visiems lygias galimybes.

Galėtume didinti kainą ir, manau, kad norinčiųjų pasinaudoti šia paslauga netrūktų. Tiesiog norime suteikti išskirtinę paslaugą ne tik turtingiems poilsiautojams, bet ir vidutinės klasės žmonėms, kad galėtų pasijusti lyg Ibizoje ar Kanaruose. Stengiamės kelti Lietuvos pajūrio lygį„, - strategiją paaiškino “Vakarų ekspreso" kalbintas verslininkas.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder