Klaipėdos rajone valdžios kaita įvyko sklandžiai

Klaipėdos rajone įvyko valdžios kaita. Ketvirtadienį vykusiame Tarybos posėdyje naujai susiformavusi valdančioji koalicija patvirtino naują administracijos direktorių ir vicemerę.

Trys Klaipėdos rajono tarybos frakcijos - Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Socialdemokratų partija, Visuomeninis rinkimų komitetas „Kuriam kartu“ bei Tarybos narys Jonas Dumašius - pasirašė pareiškimą formuoti naują valdančiąją koaliciją.

Iš viso naująją koaliciją sudaro 16 iš 27 Klaipėdos rajono tarybos narių.

Atleido iš pareigų

Susiformavus naujai valdančiajai daugumai, Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu buvo atleista mero pavaduotoja Audronė Balnionienė.

Taip pat pareigų neteko administracijos direktorius Justas Ruškys ir jo pavaduotoja Rasa Petrauskienė.

Po metų pertraukos į valdžią sugrįžusi rajono mero Broniaus Markausko komanda ir kiti koalicijos partneriai Tarybos posėdyje buvo vieningi ir į vadovaujamas politinio pasitikėjimo pareigas paskyrė iš anksto suderintas kandidatūras.

Violeta Riaukienė slaptu balsavimu buvo išrinkta Klaipėdos rajono mero pavaduotoja. Ji šiose pareigose pradės dirbti nuo gegužės 30 dienos.

Bus griežtas

Daugiau diskusijų sulaukė klausimo svarstymas dėl naujojo administracijos direktoriaus.

Šešiolikai Tarybos narių pritarus, Klaipėdos rajono administracijos direktoriumi paskirtas Sigitas Karbauskas.

Jis pradės dirbti nuo birželio 7 dienos ir žada, kad bus reiklesnis nei 2015-2019 metais, kai taip pat ėjo rajono administracijos vadovo pareigas.

„Keistis nesiruošiu, esu ir anksčiau iš kabineto išvaręs, išginsiu ir dar kartą, jei lips ant galvos“, - sako S. Karbauskas.

Jis užsiminė, kad spėjo pamatyti ir įvertinti administracijos darbuotojus ir skyrių vedėjus, kurie, jo manymu, kėlė trikdžių įgyvendinant rajonui svarbius projektus.

Didžiausia kova Klaipėdos rajone vyksta dėl daugiafunkcio sporto centro statybos. Politikai daugybę metų nesutaria, kokioje gatvėje šis centras turėtų būti statomas - Kvietinių ar Dariaus ir Girėno.

FOTO APRASAS KOALICIJA. Sigitas Karbauskas išrinktas naujuoju Klaipėdos rajono administracijos direktoriumi.

FOTO AUTORIUS Stopkadras.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder