Kodėl šiems žmonėms tokia neapykanta, klausia M. Šalčiūtė (5)

Socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė vėl prabilo apie migrantų krizę. Žinoma moteris penktadienį išsprendė nelegalių migrantų maitinimo problemą ir pasiūlė meniu, kurio kaina žmogui per dieną būtų 6 eurai. Šį kartą M. Šalčiūtė prabilo apie vykstančius protestus ir neapykantą atvykėliams.
 

Savo mintimis garsenybė pasidalijo feisbuke. „Žiūriu žinias, ir vėl rodo reportažą apie „pabėgėlius“. Ir ne tiek, kiek apie „pabėgėlius“, kiek apie asmenis, kurie protestuoja prieš juos.

Stovi krūva žmonių ant kelio ir neleidžia policijai / tarnyboms pravažiuoti su būtinais daiktais, skirtais „pabėgėlių“ (žmonių) stovyklėlėms. Gana kurioziška situacija, nes praeitais metais stovėjo žmonės su plakatais „Free Belarus“ norėdami padėti ir palaikyti. O kodėl šiems žmonėms tokia neapykanta...

Žmonės tai tie patys. Kartais atrodo, kad lietuviai net nežino, už ką protestuoja (rimtai, eina, kad eit.). Kaip laukiniai klykauja, rėkauja, smurtauja. Naktį ir automobilį ten padegė (kuris turbūt iš mokesčių mokėtojų pinigų). Čia normaliai? Labai adekvatus elgesys.

Ir dar šie asmenys save laiko geresniais už šiuos imigrantus? Pamenu, dar prieš porą dienų irgi rodė per žinias, kaip kažkur protestuoja prieš „pabėgėlius“. Ir vienos moters paklausė, kodėl nenorit emigrantų. Tai atsakė: ,,Bijau, kad mano vaikus nuskriaus ar išprievartaus.“ (Tikrai kažką į tą pusę atsakė). Ar jūs juokaujate?

Kas čia per IQ drop'as?! Kas čia per argumentas? (Ryškiai šeimų maršo dalyvė). Jei aš ar jūs kažkur dabar imigruotume, tai irgi kažkokiais vaikų skriaudėjais taptume?!

Kalba čia, kad nelegalūs emigrantai ir panašiai, o tai, kai lietuviai migruoja į UK ir pan., tai baisiai visi legalūs... O šiaip ten juk irgi ne visada mus nori priimti dėl lietuvių tautos „nekokios reputacijos“.

Tikrai yra tekę girdėti, kaip lietuvio (ir ne vieno), kuris yra padorus ir diplomatiškas, nepriima į darbą / nuomuotis gyvenamos vietos dėl išankstinių nuostatų (bijo problemų / nenori nukentėti). Ir kaip jausmas?

Malonus? Teisingas? Man skaudu buvo tai išgirsti... Kad yra žmonių, kurie apie mus taip galvoja... Apie žmogų tikrai nereikia spręsti iš jo tautybės, rasės ir pan. Kiekvienas yra labai individualus (šito tikrai nereikia kartoti)! Apskritai turime suvokti, kad esame Europos Sąjungoje, imam iš jų pinigus ir visokią pagalbą, tad turime ir įsipareigojimų. Ko čia nesuprasti. O šiaip ne iš gero gyvenimo žmonės emigruoja...

Truputį gal supratimo?! Jeigu mums taip nutiktų ir tektų imigruoti, o niekas nenorėtų priimti ir elgtųsi kaip su šiukšlėm... Išmokime dalintis, suprasti ir prijausti“, – soc. tinkle samprotavo M. Šalčiūtė.

Alfa.lt primena, kad praėjusią savaitę M. Šalčiūtė pateikė meniu migrantams. „Žiūriu žinias ir rodo reportažą apie pabėgėlių maisto davinius. Na, ir institucijos skiria po 6 eurus per dieną pavalgyti vienam žmogui.

O ten kažkokie asmenys iš savivaldybių verkia (kurie gauna tuos pinigus), kad jiems čia per mažai pinigų ir neišeis nieko normaliai nupirkti pavalgyti pabėgėliams. 

Gal juos reikia pamokyti, kaip gyvent?! Kas ten dirba pas mus, aš nesuprantu, kad nesugeba žmonių pamaitinti!!! 

Pusryčiai – varškė su džemu (60 ct, plius džemas 20 ct, nes kokį šaukštą dėsi) 

Pietūs – vištienos krūtinėlė su ryžiais (250 g vištos – 1 euras, tas 1 ryžių pakelis 15 ct) 

Vakarienė – kiaulienos nugarinė su ryžiais / grikiais (250 g – 1 euras, grikių pakelis – 25 ct)Reziumė – 3,20 euro. Tai lieka ir daržovėms, ir ant ko viską iškept / virt (druska / aliejus), ir padažams. Ir dar liktų pinigų pasamdyti darbuotojus, kurie visa tai pagamintų.

Aš tik dabar šiaip primečiau, kaip būtų galima pamaitinti, nes tikrai galima paįvairinti meniu gi.  Aš va taip dažniausiai valgau (tik gal mažesnėm normom, nes čia jau vyriškos proporcijos, be to, pusryčių nevalgau, nes nėra apetito ryte). Ai dar, kai dabar jau trečius metus nebevalgau mėsos, tai avinžirnius vietoje mėsos deduosi ar daug daržovių (ir pan.). Bet čia jau tik detalės“, – soc. tinkle rašė M. Šalčiūtė.
 

Tie jos "giriami" "šie žmonės" pusmaloniai įsakmiai paprašys išstatyti putę aktui - ar beklaus jinai, kodėl?
Kai kokiam skersgatvy, 2021-08-04 23:49
Monikutė: "Vakarienė – kiaulienos nugarinė su ryžiais..." Ir jau aišku, kokiame Astrale ponia reziduoja! Juk jos "klientai" yra musulmonai, t.y. kiaulienų nevalgantys. Jei nesusigaudai - patylėk!
Pilnatvė , 2021-07-28 13:16
Tokia višta, žirnio dydžio smegenėlės. nieko nesupranta, kas aplinkui vyksta.
Gaila, 2021-07-28 13:13
Sidebar placeholder