Konservatoriai paskelbė rinkiminio sąrašo lyderį

(12)

Pirmadienį oficialiai pristatytas Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) sąrašo lyderis būsimuose savivaldos rinkimuose.

Juo tapo Klaipėdos universiteto lektorius, Klaipėdos miesto tarybos narys profesorius Artūras Razbadauskas. 

Jau anksčiau patvirtinta, kad TS-LKD kandidatu būsimuose mero rinkimuose bus LR Seimo narys Audrius Petrošius. Tiek A. Razbadauskas, tiek A. Petrošius paėjusiuose savivaldos rinkimuose buvo išrinkti į Klaipėdos miesto tarybą su Klaipėdos mero Vytauto Grubliausko rinkiminiu komitetu. Seimo rinkimuose A. Petrošius jau dalyvavo su TS-LKD ir laimėjo vienmandatėje Baltijos apygardoje.

A. Razbadauskas "Vakarų ekspresui" sakė, kad jį imponuoja A. Petrošiaus rinkimams buriama jaunatviška komanda. Taip pat jis akcentavo A. Petrošiaus asmeninį indėlį vykdant Klaipėdos sveikatos priežiūros įstaigų reformą, sprendžiant kitus miestui svarbius klausimus.

"Esu nepartinis ir į partiją įstoti neplanuoju", - patikino A. Razbadauskas.

Tačiau jis patvirtino, kad artimiausiame Tarybos posėdyje paliks Demokratų frakciją "Vardan Lietuvos" ir pereis į TS-LKD frakciją. Tokiu atveju pastaroji frakcija išaugtų iki 7 narių.

"Labai svarbu, kad vietos valdžia aktyviai bendradarbiautų su centrine", - akcentuoja A. Razbadauskas, tikintis, kad konservatoriai LR Seime išsaugos valdančiąsias pozicijas iki pat kadencijos pabaigos.

Rektorius mano, kad Klaipėdai būtent trūksta bendradarbiavimo su Seimu ir Vyriausybe, ir primena jo vadovaujamo Klaipėdos universiteto istoriją, kai prieš kelerius metus, pagal Vilniuje parengtą planą, buvo iškilusi Klaipėdos universiteto uždarymo grėsmė.

A. Petrošius sako, kad visas TS-LKD rinkiminis sąrašas bus paskelbtas po lapkričio 19 d., kai įvyks reitingavimas.

Jis patvirtino, kad sąraše yra tarybos narys Aidas Kaveckis, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Andrius Dobranskis ir kiti šiuo metu Taryboje esantys partijos nariai.

Savivaldos rinkimai vyks 2023-ųjų kovo 5-ąją. Tose savivaldybėse, kur renkant merus prireiks antrojo turo, jis bus surengtas kovo 19 d.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder