Elektroninės muzikos duetas W.I vasaros vakarams pristato dainą „Amžinai gyvensiu“

Lietuviškos elektroninės muzikos duetas W.I pristato naujausią savo kūrinį „Amžinai gyvensiu“. Nuolatos eksperimentuojantis duetas šį kartą taip pat ieškojo, kuo papildyti savo kūrybą ir įtraukti naujovių, tad nusprendė prie elektroninės muzikos pridėti ir gyvus būgnų garsus, kad kūrinys įgautų daugiau energijos ir spalvų.

Daina „Amžinai gyvensiu“ linksma ir tinkama vasaros vakarams bei vakarėliams, o kartu turi ir simbolinę mintį. „Pati dainos nuotaika man tokia dviprasmė, tarsi ir apie vasaros linksmybes, kai norisi, kad jos niekada nesibaigtų, kad visa tai vyktų amžinai, o kartu ir tokia jautri mintis apie amžinybę, gyvenimą, saugumą.

Dainos žodžiai gimė labai spontaniškai, nemažai minčių sukosi apie būties laikinumą ir ypač dabartiniame pasaulyje, kai tą nesaugumo jausmą patiriame kiekvienas. Manau kūryba, dainų rašymas yra vienas iš tų būdų palikti dalį savęs net po mirties, tad pirmieji dainos žodžiai „Aš amžinai gyvensiu šitoj dainoj“ būtent taip ir atsirado”,  pasakoja dueto vokalistė Ieva Lapinskaitė.

Pastaruoju metu muzikinis pasaulis labai dažnai atsigręžia į ankstesnių laikų muzikos skambesius ir juos pritaiko naujai šių dienų klausytojams, tad šioje dueto dainoje nemažai jaučiasi ir 90-ųjų muzikos  stiliaus motyvų. „Iš tiesų, kurdamas muziką šiai dainai, nemažai inspiracijos sėmiausi iš 90-ųjų stiliaus muzikos, taip pat dainoje galite išgirsti mūsų mėgstamo drum&bass stiliaus motyvo.

Ir visa tai papildė Sergej’aus Makidon’o gyvi būgnų garsai, tikiuosi, kad mums pavyko sukurti nuotaikingą kūrinį, kuris pateks ir į vakarėlių grojaraščius, ir tiesiog į žmonių ausinukus”,  – sakė muzikos prodiuseris Viktoras Woop.

Kartu su daina duetas pristato ir vaizdo klipą, kuris sustiprins dainos prasmę, jos emociją. Kuriame, kaip ir pridera elektroniniai šokių muzikai, netrūks dinamikos, spalvingumo. Klipą kūrė profesionali komanda – tai operatoriai Džiugas Šėma, Ignas Vilčinskas, režisavo ir montavo Karolis Kirijenko, prodiusavo Pavel Michalovski.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder