Vidmantas Miezinskas

Išeivis iš Lietuvos Danijoje nepamiršta svajonės: pristato naujausią singlą „Mūsų dangus“

Išeivis iš Lietuvos Vidmantas Miezinskas, gerbėjų pažįstamas WiDoo pseudonimu, jau kuris laikas kuria gyvenimą Danijos sostinėje Kopenhagoje.

kuklus, gražia šypsena apdovanotas jaunuolis, gimė Pakruojyje ir gyveno nedideliame miestelyje Pakruojo rajone: sakosi, dainuoti pradėjęs nuo septynerių, o jo muzikalumą pastebėjo... jo močiutė, grojusi akordeonu.

„Pirmojoje klasėje pirmą kartą pasirodžiau scenoje Lygumų miestelio kultūros namuose, ir tas noras dainuoti niekur nedingo“, – prisiminęs šias akimirkas, šypsosi WiDoo.

Ir nors Danijoje vaikino veikla niekuo nesusijusi su muzika, siekti savo svajonės juk niekas netrukdo: „Tai mano hobis, kuris, labai tikiu, taps ir pagrindine veikla, kuri man be galo artima“, - pasakoja vaikinas.

Daina „Mūsų dangus“ jau ketvirtoji jo karjeroje, muziką ir žodžius dainai sukūrė Linas Vaitkevičius.

„Perskaitęs tekstą išsyk jį pajutau – tarsi būčiau pats parašęs, o tas man, kaip atlikėjui, labai svarbu. Ypač, kai dainuoju apie meilę, kurią patiriame kiekvienas“, - mintimis dalijasi atlikėjas.

Dainai sukurtas ir vaizdo klipas, kuriame vaizdai – tarsi iš atviruko. „Manęs visi klausinėja, kur čia toks gražus pajūris, nejaugi Lietuvoje?

O aš atsakau, kad filmavome netoli namų, tik tiek, kad gyvenu Kopenhagoje“, - šypsosi WiDoo.

Ateityje atlikėjas rimtai ketina užsiimti muzikos įrašais ir išleisti albumą, kurio tituline daina ir taps „Mūsų dangus“.

Na, o kaip dainą įvertinsite Jūs?

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder