Elijas Malinauskas

Jau labai greitai žiūrovai vėl išvys Eliją Malinauską ekranuose

Metų klaipėdiečio rinkimuose didžiulio palaikymo sulaukė ir į finalą pateko aktorės Eglės Jackaitės sūnus Elijas Malinauskas. „Metų šuolio“ nominacijai jis pristatytas už reikšmingą debiutą lietuviškame kine - berniuko Juozapo charakterį Inesos Kurklietytės vaidybiniame filme visai šeimai „Drugelio širdis“.

Šiais metais didžiuosiuose ekranuose pristatytas filmas „Drugelio širdis“ jau sulaukė didžiulio pripažinimo Lietuvoje ir tarptautiniuose kino festivaliuose. O, kai pagrindinį personažą jame įkūnijęs Elijas buvo nominuotas Metų klaipėdiečio rinkimuose, jo gerbėjai palaikymo žinutėmis užvertė mamą E. Jackaitę.

„Elijas to pripažinimo visai nesureikšmina ir gal net kiek gėdijasi. Jis net draugų mokykloje neprašė už jį balsuoti, o kai aš pasidalijau šia žinia socialiniuose tinkluose, net pyktelėjo“, - pasakojo apie sūnaus reakciją E. Jackaitė.

Atgalinis ryšys

Aktorė neslėpė, kad didžiuojasi Elijaus kūryba kine, ir nuoširdžiai dėkoja visiems, ją įvertinusiems.

„Sulaukėme didžiulio atgalinio ryšio iš žiūrovų. Žmonės man rašo, jog buvo sužavėti šio nepaprastai gražaus ir jautraus filmo, kad verkė, kad linki Elijui laimėti finale, nes jis tikrai to vertas, nes Juozapą įkūnijo tobulai. Elijui, kai jis filmavosi, buvo vos vienuolika metų, tačiau pavyko sukurti tokį fiziškai ir psichologiškai išties nelengvą personažą, kuris labai skiriasi nuo mano sūnaus charakterio. Elijui tikrai pavyko, juk ir nacionaliniuose kino apdovanojimuose “Sidabrinė gervė" jis buvo nominuotas už geriausią metų aktoriaus vaidmenį.

Juozapas - kitoks, jo širdutė plaka išorėje ir yra specialiame gaubte, jis yra intravertas, uždaras, mažai su kuo bendraujantis vaikas, o Elijas yra laisvas, aktyvus, sportiškas, komunikabilus, labai savarankiškas", - pasakojo E. Jackaitė.

"Mes su Juozapu iš tikrųjų esame visai nepanašūs. Juozapas - labai tylus, užsislėpęs, paslaptingas. Kitoks negu aš.

Stengiausi įsijausti, įsivaizduoti, kad aš esu tas berniukas. Aš jo niekur nenusižiūrėjau, pats sukūriau. Manau, kad man tiesiog pavyko.

Beje, aš turėjau vaidinti kitą filmo personažą - Beną. Pagrindinį Juozapo vaidmenį gavau jau prasidėjus filmavimui", - pasakojo Elijas.

Pašnekovas prisipažino, kad džiaugiasi, jog nominuodami jį Metų klaipėdiečio apdovanojimui žmonės tokiu būdu išreiškia savo simpatiją filmui „Drugelio širdis“.

„Manau, kad tai - ne mano nuopelnas, o paties filmo sėkmė. “Drugelio širdis„ - tai geras, gilus scenarijus apie draugystę, gražūs vaizdai, ypač gražiai nufilmuoti vabalai. Jame vaidina geri aktoriai ir visi vaikai tikrai gerai vaidina“, - stipriąsias filmo savybes vardijo E. Malinauskas.

Svarbios pamokos

Apibendrindamas savo pirmąją patirtį kine, pašnekovas sakė, kad ji jam buvo įdomi.

„Pamačiau, kaip viskas vyksta, su kokiomis “kietomis" kameromis filmuojamas kinas. Susipažinau su daug įvairių žmonių, kurie dalyvavo filmavimuose.

Svarbiausia pamoka, kurią man suteikė šis filmas, yra suvokimas, kad turime kiekvieną akimirką džiaugtis tuo, ką turime.

Aš džiaugiuosi, kad esu sveikas, kad galiu bėgioti, žaisti krepšinį, plaukioti baseine...

Yra vaikų, kurie to negali, ir ne jie patys tai pasirinko, o gamta, Dievas nedavė.

Kitą filmo pamoką gražiai įvardina jo moto „Draugystė suteikia sparnus!“ Draugai padeda Juozapui atsiskleisti, parodyti ne išorinius pranašumus, o vidinį grožį.

Draugai yra tie, kurie priima žmogų tokį, koks jis yra, ir jis šalia jų gali būti savimi", - pažymėjo Elijas.

Elijas Malinauskas

Filmo „Drugelio širdis“ akimirkos.

Kinas įtraukė

Po sėkmingo debiuto filme „Drugelio širdis“, tais pačiais metais „Disney“ kompanija pasirinko Eliją įgarsinti pagrindinį personažą Luką filme „Lukas“, o visai neseniai klaipėdietis paauglys nusifilmavo dar viename lietuviškame filme. Jau labai greitai žiūrovai išvys klaipėdietį viename naujame seriale, kuriame jis sukūrė pagrindinį vaidmenį.

„Šis vaidmuo bus kitoks“, - paslaptingai sako Elijas, bet daugiau detalių neatskleidžia.

O paklaustas apie aktoriaus karjerą, kukliai numoja ranka.

„Būti aktoriumi galėčiau, bet tai nėra mano svajonė. Aš žaidžiu krepšinį ir svajoju tapti krepšininku“, - šypsosi rinkimų „Metų klaipėdietis“ finalininkas.

Filmo „Drugelio širdis“ akimirkos.

Filmo „Drugelio širdis“ akimirkos.

Filmo „Drugelio širdis“ akimirkos.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder