Jessica Shy ir Jovani ruošiasi koncertui Klaipėdoje – žada atsakyti į vieną klausimą

Jau rugpjūčio 27 dieną Klaipėdoje įvyks išskirtinis vieno geriausių šalies DJ‘s Jovani ir sparčiai populiarėjančios jaunosios kartos atlikėjos Jessicos Shy koncertas. Unikalioje uostamiesčio vietoje, Elinge, įvyksiančiame koncerte atlikėjai žada atsakyti ir į šios vasaros hite „Rugpjūtis“ nuskambėjusį klausimą.

Jau ne vienerius metus išskirtinė Klaipėdos vietas pavirsta koncertų erdve, į kurią susirenka tūkstančiai klaipėdiečių ir miesto svečių, šiais metais žada nustebinti dar stipriau. Rugpjūčio 27 dienos vakarą atlikėjai Jessica Shy ir Jovani žada surengti įsimintiną vakarėlį.

Klaipėda vasarą visada bus kažkas išskirtinio ir įsimintino. Lokacija, žmonės, atmosfera – viskas tiesiog nuostabu. Mes irgi padarysime viską, kad tai taptų įsimintiniausiu koncertu.

Aš pasiruošęs, kaip visada, atiduot visas jėgas didžiausiai diskotekai, o su Jessica atsakysim visi į tą klausimą: Ar gali šitaip būti, kad pamilau Tave rugpjūtį. Laukiam visų miesto gyventojų ir svečių. Bus labai linksma“, – kviesdamas į koncertą teigia Jovani.

Jessica Shy – jaunosios kartos atlikėja, kuri gali džiaugtis ne vienu hitu per dar visai neilgą karjeros kelią. Atlikėjos dainų sąraše tokie kūriniai kaip „Rožė“, „Viskas Ką Turiu“, „Užmerk Man Akis“, o taip pat ir su Justinu Jaručiu parašyti kūriniai „Alright“ ar šios vasaros hitas – „Rugpjūtis“.

Pasak Jovani, kuris ir padėjo talentingai atlikėjai kopti į didžiąją sceną, labiausiai jie yra dėkingi klausytojams, kurių dėka ir pavyko visko pasiekti.

Vertiname labai pozityviai ir esame dėkingi klausytojams. Jų dėka vyksta koncertai ir Jessicos vardas vis labiau skamba Lietuvoje. Link to ėjome nelengvu komandiniu darbu, labai smagu matyti pirmuosius vaisius.

Ypač džiaugiamės dėl Jessicos ir jos grupės. Susilipdė nereali, chemiška komanda. Tikimės, kad taip ir liks ateityje, o jau rugpjūčio 27 dieną ją galėsime pristatyti ir Klaipėdoje“, – pasakoja vienas geriausių šalies DJ‘s.

Bilietus į Klaipėdos Elinge rugpjūčio 27 – osios vakarą įvyksiantį Jessicos Shy ir Jovano koncertą platina Bilietai.lt. Jų kiekis yra ribotas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder