Kviečia į nurašomų spaudinių aukcioną

Jau netrukus – gruodžio 5-10 dienomis – Klaipėdos m. sav. Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos padaliniuose vyks tradicinis, skaitytojų pamėgtas NURAŠOMŲ BIBLIOTEKOS SPAUDINIŲ AUKCIONAS.

Lietuvoje populiarėjant tvariam gyvenimo būdui, Klaipėdos Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia ne tik įvairiems daiktams, bet ir senoms knygoms suteikti „antrą gyvenimą“.

Atnaujinant bibliotekos knygų fondus ima trūkti vietos leidiniams, jie susidėvi, sensta jų turinys, tenka juos nurašyti.

Prieš atiduodant į makulatūros perdirbimą, dar kartą siūlome skaitytojams pavartyti senus leidinius ir atrasti skaitymo džiaugsmą. Šiemet nurašymui atrinktų spaudinių aukcione bus galima rinktis iš kelių tūkstančių knygų bei periodikos leidinių įvairiomis temomis.

Už minimalias kainas bus galima įsigyti grožinės, dalykinės ir mokslinės literatūros knygų, žurnalų, vaikiškų knygelių. Nepraleiskite šios dėmesio vertos galimybės! Galbūt į Jūsų rankas paklius seniai laukta knyga?

Atkreipkite dėmesį, jog nurašomų spaudinių aukcionas vyks visuose bibliotekos skyriuose ir padaliniuose, išskyrus Miško ir Melnragės padalinius. Laukiame Jūsų bibliotekos skyrių ir padalinių darbo metu!

Daugiau informacijos: www.biblioteka.lt ir tel. (8 46) 314721.

Informaciją žiniasklaidai teikia metodininkė rinkodarai ir viešiesiems ryšiams Renata Rudienė, tel. (8 46) 448336, el.p. renata.rudiene@biblioteka.lt

Mums rūpi knygos likimas!

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder