Naujojoje Klaipėdos galerijoje atidaroma EYE KONA tapybos paroda

Dailininkė Eye Kona (Laura Balsevičiūtė) 1986 m. gimė ir augo Palangoje. Šiuo metu gyvena ir kuria Londone (Didžioji Britanija).

Eye Kona tapybai būdingos ryškios pulsuojančios spalvos, į jos drobes sugula objektai bei žmonės, prisiminimai ir istorijos. Tapydama menininkė dažniausiai naudoja akrilinius, aliejinius dažus, taip pat jai patinka eksperimentuoti su įvairiomis priemonėmis ir skirtingomis medžiagomis – dažais, nagų laku ar statybinėmis priemonėmis.

„Kiekvienas darbas gimsta iš skirtingos patirties ar prisiminimų. Man, kaip menininkei, nereikia kančios ar labai aštrių išgyvenimų. Mano darbai yra įkvėpti tiek skaudžių, tiek linksmų prisiminimų, vienodai stimuliuojančių kūrybą“, – sako Eye Kona.

2005 m.mokėsi Eduardo Balsio menų gimnazijoje, Klaipėdoje, vėliau 2009 m. studijas baigė Vilniaus dailės akademijoje.

2009 m. menininkė persikėlė gyventi į Londoną, kur teko dirbti įvairiausius darbus, sutikti daugybę įdomių personažų, kurie padeda kūrybos procese bei ieškant įkvėpimo.

2019 m. Eye Kona pristatė savo darbus „Ad Lib“ galerijoje Fulhame, Londone, taip pat buvo pastebėta žymių kolekcininkų bei gatvės meno kuratorių iš Rytų Londono, su kuriais planuoja ateityje realizuoti naujus projektus.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder