Naujojoje Klaipėdos galerijoje - kūrybinės grupės „Idividualistai“ parodos atidarymas

2021 m. rugsėjo mėn. 16 d., ketvirtadienį, 17.30 val. Naujojoje Klaipėdos galerijoje Mados ir verslo centre „Herkaus galerijoje“ Herkaus Manto g. 22, Vyks  LDS kūrybinės grupės „Idividualistai“ parodos SONGS OF MYSELF, skirtos Vytauto Mačernio 100-osioms gimimo metinėms, atidarymas.

Songs of Myself” - vienas iš nebaigtų Vytauto Mačernio eilėraščių ciklų inspiravo  idėją surengti vizualiųjų menų parodą, kurios   pagrindinė mintis – atviras, intymus menininko kalbėjimas,  projektuotas į egzistencinius išgyvenimus, būties erdvę ir savęs pažinimą.

Orientuojamasi į poetiniam mąstymui artimą apibendrintą darbų meninę raišką, kur vengiama konkretybių bei aktualijų, kalbama apie realybėje neegzistuojančius įvykius ir žmones, išplaukiančius iš atsiminimų, sapnų ir vizijų.

Jie panašūs į save ir keistai nebe panašūs. Jie ateina kaip vienkartiniai regėjimai...(Gražina Gurnevičiūtė)

Grupė "Individualistai" - profesionalių Lietuvos dailininkų grupė,

1993 m. subūrusi įvairaus braižo, skirtingų kartų menininkus, neabejingus savo krašto kultūrai, istorijai, jaučiančius prigimtinį ryšį su etninėmis šaknimis ir ieškančius kelių, kaip moderniai integruoti paveldėtas tradicijas į šiuolaikinės dailės raidą.

Kūrybinei  grupei šiuo metu priklauso 50 dailininkų: tapytojų, grafikų, skulptorių. Pagrindinė komunikacijos forma – parodos, plenerai, „diskusijos kūriniais” viešosiose erdvėse. 

Naujoji  Klaipėdos galerija   2021.09.16. - 2021.10.16.

Kestutis Musteikis,  Moteris,  h-45cm,  bronza

Kestutis Musteikis,  Moteris,  h-45cm,  bronza

Vytautas Zirgulis, Nebeatmenu jos veido,

Vytautas Zirgulis, Nebeatmenu jos veido,

Sidebar placeholder