Operos tenoras Tomas Pavilionis: „Laisvė man asocijuojasi su dėkingumo jausmu“

Žemaitijos dvarų muzikos festivalis 2-ąjį leidimą pradeda Oginskių rūmuose Plungėje. Svečius pradžiugins puikiu operos ištraukų koncertu dviems tenorams „Laisvė melodramoje ir Maneskin“.

Tomas Pavilionis, vienas geriausių Lietuvos tenorų, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistas, atliks arijas iš sėkmingai pristatytų vaidmenų teatre – Ferrando ariją iš W.A.Mozarto „Visos jos tokios“, Nemorino romantiškai aistringą meilės išpažintį iš G. Donizetti kūrinio „Meilės eliksyras“ ir kitas arijas.

Italų tenoras Donato Ravini klausytojus pamalonins arijomis iš operų W.A.Mozarto „Don Žuanas“, G. Rossini „Sevilijos kirpėjas“, G.Puccini „Tosca“ ir kitų.

Pirmiausia laisvė man asocijuojasi su dėkingumo jausmu. Esu laimingas ir dėkingas, kad galiu daryti tai, kuo tikiu. Šiais neramiais laikais net tie, kas gimė laisvoje Lietuvoje, pradeda suprasti laisvės trapumą ir svarbą, todėl linkiu kiekvienam nuolat pagalvoti ir bent jau mintyse padėkoti tiems, kas kovojo ir suteikė mums laisvės dovaną“, - sako Tomas Pavilionis.

Klasikos degustacijos“ kūrėjai savo klausytojus mėgsta nustebinti, todėl šiame melodramai (operai) skirtame renginyje išgirsime ir populiariausios šių dienų roko grupės „Maneskin“ gabalą, atliekamą klasikiniu stiliumi, bei žinomo Italijos romantiškų ir kartu ironiškų dainų autoriaus ir atlikėjo Fabrizio De Andrȅ dainą.

Solistams akompanuos ilgametė maestro Virgilijaus Noreikos pianistė, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro koncertmeisterė Lina Giedraitytė.

Šiųmečio festivalio tema – laisvė. Jame dalyvauja nemažai artistų iš svečių šalių – iš Prancūzjios atvyksta smuikininkė Magdalena Geka bei įspūdinga pora: tenoras-akordeonistas Remy Poulakis su mecosopranu Sarah Laulan, iš Latvijos - pianistė Iveta Calite, italų menininkas Donato Ravini.

Festivalio koncertai vyks Žemaitjos dvaruose: Oginskių rūmuose Plungėje, Renavo dvaro sodyboje, Palangos gintaro muziejuje (J.J. Tiškevčiaus palikimas) ir Telšių miesto amfiteatre.

Antrą kartą regiono verslo lyderė AB ORLEN Lietuva patvirtino savo mecenatystę, dėka šios Vakarų Lietuvos kompanijos festivalis įvyks ir penkis vasaros vakarus džiugins muzika žmonių širdis. Į atidarymo koncertą bilietų kainos nutirpo.

Kiti festivalio rėmėjai: Plungės lagūna, Plungės šaltis, Oginski hotel, Lietuvos bajorų karališkoji sąjunga, Transkela, Baltic Blue Berry, informaciniai partneriai – Santarvė ir Telšių žinios.

Renginio bilietais pasirūpinkite čia Laisvė melodramoje ir MANESKIN. Festivalis | tickets.paysera.com, taip pat galite įsigyti Žemaičių dailės muziejaus kasoje ir prieš renginį.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder