Optinio ir abstraktaus meno gerbėjams – Prano Domšaičio galerijoje atsiveria garsių Vokietijoje gyvenančių menininkų Ingrydos Suokaitės ir Rolando Helmerio paroda „Spalvų ir formų reljefai“

2021 m. rugpjūčio 5 d. 17 val. Prano Domšaičio galerijoje atidaroma garsių šiuolaikinių Vokietijoje gyvenančių dailininkų Ingrydos Suokaitės ir Rolando Helmerio  kūrybos paroda „Spalvų ir formų reljefai“, surengta kaip menininkų šeimų parodų ciklo „Kūrybiniai tandemai“ dalis.

Lietuvių kilmės dailininkė Ingryda Suokaitė parodoje eksponuoja tapybos drobes bei koliažus. Prieš penkerius metus Vilniaus paveikslų galerijoje surengusi savo tapybos ir grafikos parodą „Spalvų ribos“, dailininkė Lietuvos žiūrovų jau atpažįstama iš itin išgrynintos, skambių spalvinių dermių, aiškios formos darbų.

R. Helmeris atstovauja plačiai Vokietijoje paplitusiai konkrečiosios dailės krypčiai, kurdamas remiasi tiksliai apskaičiuotu spalvų, linijų bei formų, plokštumų konstravimu.

R. Helmeris ir I. Suokaitė yra surengę parodas Argentinoje, Austrijoje, Belgijoje, Bulgarijoje, Italijoje, JAV, Prancūzijoje, Ispanijoje, Slovakijoje, Šveicarijoje, ir kt., jų kūrinių yra garsiuose pasaulio muziejuose ir galerijose, taip pat privačiose kolekcijose.

Paroda veiks iki 2021 m. spalio 24 d.

Parodos kuratorė Nijolė Nevčesauskienė

Dizainerė Loreta Uzdraitė

Parodos anonsas:

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder