Plungėje prasideda respublikinis pučiamųjų orkestrų festivalis

Plungėje penktadienį prasideda XVII respublikinis pučiamųjų orkestrų festivalis ir Plungės miesto šventė. Festivalio atidarys Plungės simfoninio orkestro ir solistų koncertas, istorinių šokių studijos „Il ballo della luna“ pasirodymas bei ugnies ir muzikos spektaklis „Aš galiu“, pranešė Plungės kultūros centras.

Antrąją XVII pučiamųjų orkestrų festivalio dieną koncertuos jaunimo orkestrai iš Plungės, Platelių, Panevėžio rajono, Mažeikių rajono Sedos ir profesionalūs kolektyvai.

Kultūros centras praneša, kad pasirodys Kauno miesto pučiamųjų orkestras „Ąžuolynas“, Panevėžio miesto pučiamųjų orkestras „Garsas“, Šiaulių miesto pučiamųjų orkestras ir Vidaus reikalų ministerijos reprezentacinis pučiamųjų orkestras.

Antrąją festivalio dieną baigs visų orkestrų atliekamas, specialiai festivaliui sukurtas „Plungės maršas“.

Festivalio metu vyks muzikos ir teatro projektas „Parko muzika“, kuris savo atmosfera, instaliacijomis, vaidybinėmis situacijomis, gyvomis skulptūromis, orkestrų muzika nukels į laikus, kai Plungėje gyveno kunigaikščiai Oginskiai, po parką muzikuodamas vaikščiojo Lietuvos kompozitorius ir dailininkas Mikalojus Konstantinas Čiurlionis.

Trečioji diena skirta bendrystei, bendruomenės ramiam poilsiui ir susitikimams: orkestrų muzika kartu su kitų Plungės kultūros centro kolektyvų koncertais įsilies į bendruomenių pikniką.
 

Sidebar placeholder