Tarptautinis džiazo vokalistų konkursas „Jazz Wind“ ir vėl praūžė Klaipėdoje!

Sekmadienį, gegužės 15 d. Klaipėdos Kultūros fabrike nuskambėjo trečiasis tarptautinis džiazo vokalistų konkursas „Jazz Wind 2022“.

Šiais metai konkursas buvo skirtas Klaipėdos miesto 770 metų gimtadienio paminėjimui. J. Kačinsko muzikos mokyklos populiariosios muzikos ir džiazinio dainavimo metodinės grupės organizuojamas renginys sukėlė didelį džiazo vokalo meną studijuojančio jaunimo susidomėjimą.

Aukšto atlikėjų profesionalumo reikalaujantis renginys sulaukė daugiau nei 50 įvairaus amžiaus solistų bei ansamblių iš visos Lietuvos, Latvijos bei Ukrainos. Renginio organizatoriai džiaugiasi galimybe pamatyti, išgirsti ir parodyti kitiems, jog džiazas – gyva, niekada nesenstanti, laisva muzika.

Diplomų įteikimas
Diplomų įteikimas

Ji jungia bendraminčius ir stato muzikinio bendravimo tiltus. Jauki Klaipėdos kultūros fabriko scena ir meistriški atlikėjų pasirodymai sužavėjo žiūrovus. „Tai buvo konkursas be įtampos ir jaudulio, tai buvo panašu į gerai surežisuotą koncertą, kurį galėjo stebėti kiekvienas“ - įspūdžiais dalinosi renginio svečiai.

Komisijos pirmininko Stepono Januškos bei komisijos narių Rasos Serros, Justės Sakalytės nuomone, dalyviai buvo labai stiprūs ir juos vertinti bei išrinkti geriausius buvo labai sunku. Komisijos narė iš Ukrainos Elena Moskva dalinosi pačiais geriausiais įspūdžiais ir džiaugėsi augančia talentinga atlikėjų karta.

Auguste Paulaviciute
Auguste Paulaviciute

Įvairiose amžiaus kategorijose, pradedant nuo pačių mažiausiųjų iki studentų, prizines pirmąsias vietas savo amžiaus kategorijose pelnė: Vytautė Rimkutė, Augustė Paulavičiūtė (mok. Irma Keinienė), Aistė Šepikaitė (mok. Aušra Butkevičienė), Nikoleta Ambrazevičiūtė (mok. Raimonda Navickienė), Emilija Raišutytė (mok. Eleonora Kirkilienė), Indrė Karbauskaitė (mok. Erlanda Tverijonienė) ir Guostė Bridikytė (mok. Justė Sakalytė).

Auguste Kontautaite

Džiazo ansamblių kategorijoje pirmosios vietos skirtos kvartetui „SunVoice“ ir ansambliui „Vocalis“ (mok. Erlanda Tverijonienė). Specialiaisiais konkurso partnerių, restoranų „Meridianas“ ir „Pepper grey“, įsteigtais prizais buvo apdovanoti: Denisa Valiūtė (mok. Irma Keinienė), Gedas Naktinis (mok. Regina Vindžigalskienė) ir Estere Hmelinska (mok. Kitija Ruža).

Mikrofonas
Mikrofonas

Sėkmingai tęsti atlikėjų kūrybiškumą puoselėjančias tradicijas ir įgyvendinti sumanymus padėjo konkurso partneriai: Kultūrinis inkubatorius “KULTŪROS FABRIKAS”, fotografė Agata Šuopienė, UAB Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras, viešbučių tinklas “Tubinas”, filmavimo ir garso įrašų studija „Music Visions Studio“, klubas – baras “Raketa”, MB “Šviesos formos”, reklamos gamintojai “Printed”, informacinis partneris – dienraštis “Vakarų ekspresas”.

Solistė
Solistė

Konkurso koordinatorė Irma Keinienė su komanda džiaugėsi nuostabiu renginiu ir tikisi, kad tarptautinis džiazo vokalistų konkursas „Jazz Wind“ taps tradicija, puoselėjančia džiazo muzikos žanrą.  

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder