Žolinių savaitgalį pajūryje skambėjo „Palangos parko festivalis“: ypatingi atlikėjų koncertai ir unikalios erdvės

 Ilgąjį savaitgalį pajūryje vykusiame „Palangos parko festivalyje“ skambėjo M. Levickio, Monikos Liu ir A. Mamontovo koncertai. Išskirtinėse Palangos vietose vykęs renginys pritraukė būrį poilsiautojų.

Unikalios, naujai atgimusios erdvės, pakili nuotaika ir kokybiška muzika – visą tai savaitgalį nuaidėjusiame „Palangos parko festivalyje“.

Pirmą kartą organizuotame trijų dienų trukmės festivalyje ypatingus pasirodymus parengė trys itin skirtingi atlikėjai: akordeonistas Martynas Levickis, elegantiškoji Monika Liu ir visiems gerai pažįstamas dainininkas, kompozitorius Andrius Mamontovas.

Saulei besileidžiant Palangos Gintaro muziejaus prieigose ir rožyno apsuptyje aidėjo rafinuota klasikinė muzika - scenoje pasirodęs Martynas Levickis drauge su savo vadovaujamu kameriniu ansambliu „Mikroorkestra“ atliko gražiausius muzikinius kūrinius iš populiariausių kino filmų.

Patys muzikantai ypatingam vakarui pasipuošė ryškiais, specialiai Jiems sukurtais, ukrainietės dizainerės Katya Beslyk kostiumais.

Aistros, meilės ir nostalgijos kupinas Monikos Liu pasirodymas legendinės vilos „Anapilis“ kiemelyje į istoriją nugulė kaip pirmą kartą čia surengtas koncertas.

Itin daug šią vasarą gastroliuojanti atlikėja džiaugėsi galimybe koncertuoti pajūryje ir taip bent akimirką pasimėgauti kurorte tvyrančia ramybe.

Sekmadienį išskirtinio formato Andriaus Mamontovo koncerto metu Birutės parko rotonda nušvito ryškiausiomis spalvomis, o atlikėjo dainos čia skambėjo neįprastai - gyvai atliekamos A. Mamontovo kūriniai koncerto lankytojams buvo transliuojami per modernes bevieles audio ausines.

Tiesa, nepaisant aplink tvyrojusios tylos, nuskambėjus pirmiesiems legendinių A. Mamontovo ir grupės „Foje“ dainų akordams publika pakilo iš savo vietų ir uždainavo drauge.

„Festivalio tikslas - suteikti galimybę žiūrovui pasirinkti kurio atlikėjo ar žanro koncertai yra arčiau širdies ir ilgąjį savaitgalį aplankyti kelis, jeigu ne visus tris, renginius bei pasimėgauti kokybiška muzika Lietuvos pajūryje“ - sako festivalio organizatorius Valdas Petreikis.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder