10 moters savybių, kurioms negali atsispirti vyrai

Dažnai moterys mano, kad vyrus labiausiai traukia ilgakojės gražuolės ar kitomis išskirtinėmis išvaizdos savybėmis pasižyminčios moterys, tačiau realybė yra kiek kitokia.

Žinoma, išorinis grožis visuomet traukia akį, tačiau, kai vyras renkasi savo gyvenimo moterį, tam tikros moterų savvybės yra vertinamos kur kas labiau. Štai – 10 svarbiausių savybių, kurioms vyrai tiesiog negali atsispirti. Garantuojame – tai jus nustebins!

Geraširdiškumas

Geraširdiškumas – tai puikus kiekvieno žmogaus bruožas. Dažnas vyras tikisi, kad jo išrinktoji bus geros širdies, nes tai reiškia, kad ji bus gera žmona ir motina. Jie pastebi moters gerumą ir santykiuose su jais, ir aplinkiniams teikiamą pagalbą.

Moteriškumas

Daugumas stipriosios lyties atstovų nori, kad jo moteris būtų itin moteriška - ir tai susiję ne tik su grožiu ir išvaizda. Visų pirma tai moteriškas žavesys, švelnumas ir jautrumas.

Šiais laikais nemažai moterų elgiasi tarsi vyrai.. jos siekia karjeros, daug dirba, nevengia vadovauti ar kalbėti pakeltu tonu, kartais net rėkia ir dažnai yra viskuo nepatenkintos.

Kuris vyras norės kurti šeimą su tokia moterimi? Vyrai nenori šalia turėti konkurento - jiems reikia kažko, kuo jie galėtų pasirūpinti ir pasijusti tikrais vyrais. Vyrams reikalingas supratimas, meilė, švelnumas, įkvėpimas, grožis ir žaismingumas.

Pasitikėjimas savimi

Teigiama, kad kuklumas žmogų puošia, tačiau kas per daug – tas nesveika. Moterys, kurios pasitiki savimi, gali užburti bet kurį vyrą, – stipriosios lyties atstovai šią savybę netgi įvardina kaip vieną seksualiausių.

Kiekvienas mūsų turi vienokių ar kitokių trūkumų, tačiau dėl to meilė sau neturėtų būti mažesnė. Vis dėlto, pasitikėjimas savimi neturėtų peraugti į pernelyg didelę meilę sau, aroganciją ar į stiprų egoizmą - toks bruožas daugumai vyrų atrodo atstumiantis.

Plati pasaulėžiūra

Žinoma, vyrams dažniausiai nerūpi, kiek aukštųjų išsilavinimų turite, tačiau gebėjimas diskutuoti įvairiomis temomis – tikrai labai svarbus.

Vyrams patinka moterys, kurios turi savo nuomonę įvairiais klausimais, tad tuomet, jei moteris niekuo nesidomi ar nėra nusiteikusi plėsti savo akiračio, bendrauti su tokia dailiosios lyties atstove paprasčiausiai nebus įdomu.

Nors nė vienas mūsų negali būti visų sričių genijumi, tačiau domėjimasis tam tikrais dalykais yra didelis privalumas.

Mokėjimas priimti kitokią nuomonę

Kiekvienas mūsų tam tikrais klausimais turi savo nuomonę, tačiau mokėjimas priimti kitokį požiūrį yra būdingas tikrai ne kiekvienam. Vyrai labai vertina tokias moteris, kurios turi savo nuomonę ir nebijo jos išsakyti, tačiau taip pat gali priimti ir kitokią pasaulėžiūrą. Nė vienas vyras nenori būti teisiamas už tai, kad mąsto kitaip, todėl moteris neturėtų būti pernelyg kategoriška.

Drąsa būti savimi

Susipažindami su naujais žmonėmis abiejų lyčių atstovai neretai stengiasi pasirodyti geresniais nei yra iš tiesų, tačiau anksčiau ar vėliau vis tiek išaiškėja tiesa. Vyrai labiau vertina tas moteris, kurios nebijo būti savimi, ir nesistengia visais įmanomais būdais maskuoti savo trūkumų.

Atminkite – tobulų žmonių nėra, ir kartais būtent jų trūkumai atrodo labai patraukliai. Tobulos moterys vyrus neretai gąsdina ir net verčia sudvejoti savo verte, todėl nedidelės žmogiškos ydos kartais atrodo kaip privalumas.

Paprastumas

Kai vyras sako, kad jis norėtų „paprastos moters“, jis tikrai neturi omeny pilkos nepastebimos pelytės. Paprastumas – tai tokia savybė, kuri leidžia džiaugtis kiekviena diena ir įžvelgti grožį net ir menkiausiose smulkmenose.

Didelės ambicijos yra sveikintinos, tačiau nereikėtų pamiršti, kad gyvenimu reikėtų mėgautis čia ir dabar. Paprasta moteris yra sąžininga ir nuoširdi sau ir savo partneriui, ji nėra materialistė ar per daug išpuikusi, todėl gyvenimas su tokia moterimi netampa slegiančiu ar nuobodžiu.

Originalumas

Ne kiekviena moteris ryžtasi tokiai saviraiškai, kuri nesutampa su visuomenėje nusistovėjusiomis normomis ar standartais, todėl originalumas yra viena tų savybių, kuri vyrus tiesiog pakeri.

Būdų, kaip išreikšti save, yra tikrai daug,  todėl originalumas – labai plati sąvoka. Vyrai labai vertina tas moteris, kurios nebijo pasielgti savaip ir gyvena laisva dvasia. Toks bruožas tarsi spinduliuoja amžina jaunyste ir nesibaigiančiu gyvenimo džiaugsmu.

Aistra

Turime omeny ne vien tik seksualinę aistrą (žinoma, ji taip pat labai svarbi), bet taip pat ir aistrą savo darbui ar pomėgiams.

Kai moters akys dega entuziazmu kažką veikti, ja neįmanoma nesižavėti, taigi, tokia aistra yra vertinama kaip viena patraukliausių moters savybių.  

Moteris, turinti tam tikrų pomėgių, visuomet kelia susidomėjimą: tai tarsi pasako, kad su ja gyvenimas niekada nebus nuobodus.

Gebėjimas jaustis laiminga

Galite teisintis, kad būsite laiminga tada, kai pakilsite karjeros laiptais, kai darbdavys padidins atlyginimą, kai nusipirksite būstą ar susirasite vyrą, tačiau vyrams nėra nieko seksualesnio, kai moteris jaučiasi laiminga tarsi be jokios priežasties.

Dailiosios lyties atstovė, kuri dažnai šypsosi ir spinduliuoja laime, tiesiog negali likti nepastebėta, taigi, nieko keisto, kad vyrus tokios moterys traukia tarsi magnetas.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder